Dobrovolníci na CEDGC 2019 a/nebo na Moravian Open 2019
Žiješ discgolfem, ale necítíš se na to, aby ses zúčastnil Mistrovství střední Evropy (CEDGC) nebo závěrečného turnaje 1. discgolfové ligy? Přesto chceš dýchat atmosféru dvou exkluzivních turnajů, prožít vše z té nejprvnější ruky? Staň se dobrovolníkem!

Dobrovolníci dostanou hráčský balíček s diskem a obrovské množství dobrého pocitu a chvály za skvěle odvedenou práci. Při pomoci na obou turnajích dostanou hráčské balíčky dva. Podmínkou je odpracovat minimálně 2 dny na každém z nich. Spotteři, scoreři a další pomocníci během turnaje dostanou také oběd na Chatě Svinec.

Do you live for disc golf but do not feel like playing the CEDGC or Moravian Open just yet? Do you want to breathe in the one of a kind atmosphere of two exclusive Czech events? Become a volunteer!

All volunteers will get a players pack (specialty disc included), tons of good karma and many thanks from all the players. If you help with both events (two days per event), you will get two players packs. Spotters, scorekeepers and other helpers (during the event) will get a free lunch at Chata Svinec too.
Jméno a příjmení *
Name
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Phone number incl. country code
Your answer
Kdy můžeš přiložit ruku k dílu? *
Required
Velikost trička (existuje pánské i dámské provedení, níže velikostní tabulky) *
Je nějaká specifická práce/role, kterou preferuješ? *
Do you want to help with anything specific?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Gymnázium, Nový Jičín.