“Rahalise vabaduse teekond – vundamendi loomine” koolitus 10. märtsil kell 10-17 Tallinnas
10. märtsil kell 10-17 toimub Tallinnas Viru-s eelkõige alustajatele mõeldud raha- ja investeerimiskoolitus nimega “Rahalise vabaduse teekond”. Erinevalt eelnevatest koolitustest keskendume seekord just inimestele, kes alles plaanivad alustada investeerimisega või on vaikselt alustanud, kuid motivatsioon kipub kaduma. Me ei räägi niivõrd sellest, kuidas kiirelt rikkaks saada, vaid pigem sellest, kuidas luua endale tugev rahaline vundament, millelt oma jõukust kasvatama hakata.

Koolituse eesmärk on anda Sulle motivatsiooni ja teadmisi, et ehitada üles endale sobiv plaan rahalise vabaduse saavutamiseks. Teeme üheskoos läbi päris mitu mõtteharjutust ja kuna koolitus toimub laudkondades, on see ka hea koht uute mõttekaaslaste leidmiseks. Me ei räägi seekord niivõrd sellest, kuidas investeerida, vaid miks investeerida. Ja mis oleks vaja enne investeerimisele keskendumist ära teha. Ehitame üheskoos Sulle 10-15 aastase plaani finantsvabaduse saavutamiseks ja räägime ka sellest, kuidas jõuda järgmisele rikkuse tasemele ehk miljonäriks.


Tavapileti hind on 49 eurot (selles sisalduvad kohvipausid, pirukad ning materjalid). SW-ga seotud inimestele on soodushind 39 eurot. Selleks kasuta sooduskoodi "SW". Kohtume 10. märtsil!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Sinu eesnimi *
Sinu perekonnanimi *
Sinu telefoninumber *
Sinu e-mail *
Mida soovid koolituselt õppida?
Sooduskood
Ettevõtte nimi (juhul kui soovid arvet ettevõttele)
Ettevõtte postiaadress arve jaoks
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy