Švárny beh - predregistrácia
Prihláška slúži k rýchlejšej prezenciu na mieste závodu a zistenie predpokladaného počtu štartujúcich. Ak prihlasujete viac pretekárov, poprosíme vyplňte každého jednotlivo.

V prípade zásadnejších informácií Vás potom môžeme kontaktovať na nižšie uvedené údaje. Ďakujeme a tešíme sa na Vás na závode.

Termín: sobota 22. 6. 2019
Miesto: Javorec 523, Sobotište, Slovenská republika (GPS 48.7612386N, 17.4069925E)
Prezencia: od 9:00 v mieste závodu
Štart detí: 10:00 (postupne od najmenších)
Štart dospelých: 11:00
Vyhlásenie: 12:30

➡️ Trať povedie po lesných cestách na okraji CHKO Biele Karpaty. Pripravená je 7 km dlhá trasa pre mužov/ženy kratšia vzdialenosť pre deti - 200 m až 1 km, dle veku (všetky deti obdržia po dobehnutí drobnú odmenu za výkon).

➡️ Zázemie závodu je zaistené v priestoroch miestneho statku, kde bude možnosť uschovania vecí, prezlečenia, WC a občerstvenia. Parkovanie je priamo v areáli a na nedalekej lúke.

➡️ Každý účastník závodu dostane po dobehnutí pivo/limo a guláš/syr (v cene štartovného).

➡️ Prví 3 v kategóriách obdrží vecné ceny. Víťaz a víťazka hlavnej kategórie obdrží špeciálnu cenu: jahňa z miestneho bio chovu!

➡️ Cena štartovného 5 EUR pri predregistrácii (8 EUR pri registrácii na mieste), a 2 EUR pre deti pri predregistrácii (3 EUR pri registrácii na miete). Štartovné sa hradí v hotovosti pri prezencii.

Email address *
Meno a priezvisko *
Your answer
Telefón *
Your answer
Dátum narodenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Kategória *
Poznámka
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service