Laulupeo 150. sünnipäev Tartus
Mis on Teile laulupidude juures kõige rohkem meeldinud? Oodatud on kõik positiivsete emotsioonide kirjeldused, nende tekkepõhjused nii suurte laulupidude kui väiksemate laulupidude puhul (noortepeod, Tartu laulupeod, Gaudeamused jne)
Your answer
Mis oleks võinud juba olnud laulupidude juures olla teisiti?
Your answer
2019. aastal tähistab laulupidu oma 150. sünnipäeva. Seetõttu on Tartu linn otsimas häid ideid – mida teha, kuidas teha, keda kaasata jne (pikad vastused on väga oodatud).
Your answer
Kui soovite Tartu laulupeo korraldamises kaasa lüüa, siis kuidas saaksite aidata – peo staabis, rongkäigus, kooride assistendina, meeskonna abikäena, kommunikatsioonimeeskonnas, meedikuna, piletikontrolörina jne – pange kirja, mida Teile teha meeldib või mis on Teie professioon.
Your answer
Teie nimi (vabatahtlik küsimus)
Your answer
Teie e-posti aadress (vabatahtlik küsimus)
Your answer
Teie telefoni number (vabatahtlik küsimus)
Your answer
Nõusolek isikuandmete töötlemiseks
Töötleme Teie isikuandmeid üksnes soeses laulupidude teemalise tagasiside kogumisega ning Tartu 2019. aasta laulupeo korraldusprotsessis osalemisest huvitatutele mõeldud teavituste ja info edastamiseks. Sellel eesmärgil töötleme Teie ees- ja perekonnanime, e-posti ning telefoninumbrit. Tagasisidevormile sisestatud andmeid me ei avalikusta.
Nõusolekut isikuandmete töötlemiseks küsime selleks, et tulevikus edastada Teie e-posti aadressile Tartu 2019. aasta laulupeo korraldusprotsessiga seotud infot. Isikuandmete töötlemise eest vastutav töötleja on Tiigi Seltsimaja (Tiigi 11, 51003 Tartu, telefon: 736 1560).
Teil on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta. Nõusoleku tagasi võtmiseks tuleb esitada avaldus vastutavale töötlejale.
Kinnitamine
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms