Шановні нові мешканці ЖК "Піонерський квартал", ЖК "Сакура", ЖК "Чорновола"!
Просимо Вас заповнити цю форму для надання інформації про встановлений вами котел для уможливлення запуску газу у Ваш будинок.

Якщо ви ще не встановили котел, зробіть це якнайшвидше і заповніть цю форму. Запуск газу в будинок здійснюється газовою службою лише наявності встановленого газового котла у кожній квартирі. Якщо ви ще не отримали ключі від квартири - зверніться у відділ ППО.

Для встановлення газового котла нашим офіційним майстром, телефонуйте 098 120-7-120 (Костянтин). Його кабінет знаходиться в приміщенні відділу ППО за адресою вул. Молодіжна, 16А (нежитлові приміщення).
Квартира
ПІБ власника *
Вулиця *
Наприклад "Молодіжна", "Єдності" тощо
Номер будинку *
Номер квартири *
Котел
Марка *
Наприклад "Nova Florida"
Модель *
Наприклад "Nibir"
Серійний номер *
(приклад)
Номер газового лічильника
(приклад)
Інформація
Нагадуємо, потужність котла не повинна перевищувати 18 кВт. Встановлений котел має бути підключений до димоходу та газопостачання згідно інструкції. Для пуску газу В БУДИНОК достатньо, щоб котел був навішений та підключений до вентиляції. Пуск газу В КВАРТИРУ та запуск котла відбувається тоді, коли ви будете готові, на ваш розсуд. Для запуску, котел має бути підключений мінімум до одного радіатора. Вам необхідно буде звернутись до сервісного центру, який обслуговує ваш котел для перевірки правильності монтажу котла, його налаштування, запуску і постановки на гарантію. Якщо у вас котел Nova Florida, телефонуйте в офіційний сервісний центр Аквагазсервіс: 044 223 8719, 097 944 4256; aquagasplus@gmail.com.

Для того, щоб бути в курсі новин щодо реєстрації права власності, пуску газу та ін., підписуйтесь на Telegram-канали будинків: "ППО Молодіжна, 32" - https://t.me/molod32, "ППО Єдності, 4" - https://t.me/ednosti4

Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте у відділ ППО: +38 096 462-8505, +38 098 970-0362; або пишіть на ел. адресу ppo@pionerskiy.com.ua. Наш веб-сайт: www.pionerskiy.com.ua
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy