3.Підвітні особи (372 рахунок)
Для прохождения теста, укажите свой E-mail. Для отправки себе на почту - внизу теста подвиньте мышкой кружек возле фразы "Отправить мне копию ответов". В почте Вы увидите правильные ответы и можете сдать тест еще несколько раз)
Email address *
Працівник вчасно відзвітував за виданими під звіт коштами, надавши до бухгалтерії підприємства звіт, а невикористані підзвітні суми повернув наступного дня після здачі звіту. Чи вважається це орушенням касової дисципліни? *
1 point
Який документ містить інформацію про використання підзвітних сум:
1 point
Відрядження підзвітної особи здійснюється на підставі:
1 point
Відрядження в межах України не може перевищувати:
1 point
Визначити, яка проводка відображає видачу готівки на відрядження :
1 point
6.Після повернення з відрядження працівник зобов’язаний представити авансовий звіт про витрачені (перед тим видані готівкою) у відрядженні суми протягом:
1 point
7. Якщо працівник отримав аванс на відрядження і не виїхав:
1 point
8.На заяві працівника з проханням повернути йому надміру витрачені кошти на відрядження, що додається до ВКО, є дозвільна резолюція керівника. Чи повинен керівник у цьому випадку підписувати і сам ВКО?
1 point
9.Працівник отримав кошти у підзвіт, але не надав звіт у встановлений термін і не повернув надмір витрачену суму. Чи постраждає в цьому випадку само підприємство або працівник?
1 point
Скільки дорівнює залишок на кінець місяця по рах. 30 Каса, якщо початкове сальдо =50 грн., прийшло в касу за місяць 300 грн., а видано з каси за місяць 150 грн
1 point
11.Підприємства та підприємці мають право здійснювати розрахунки готівкою! між собою протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами лише в межах граничних сум розрахунків готівкою, встановлених Нацбанком України:
1 point
12. З каси підприємства не дозволяється:
1 point
13. Що означає бухгалтерський запис Дт 372 Кт 301?:
1 point
Для визначення кількості днів відрядження для виплати добових враховують:
1 point
15.Визначити невідомі суми в розрахунках:
1 point
Captionless Image
Submit
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service