Відбір інноваційних біоенергетичних проектів із використанням деградованих/ малопродуктивних/забруднених земель
Проект BIOPLAT-EU розпочинає відбір інноваційних біоенергетичних проектів, що використовуватимуть деградовані, малопродуктивні чи забруднені землі (ДМЗ землі). Відбір проектів триватиме до 31 жовтня 2019. Для відібраних біоенергетичних інвестиційних проектів в рамках виконання проекту BIOPLAT-EU буде виконана оцінка впливів, техніко-економічна оцінка, а також розроблені фінансові-моделі для отримання фінансування.

Процес ідентифікації ДМЗ земель ще триває, тому, якщо ви володієте інформацією про такі землі, ви можете відмітити ділянку/ділянки необхідної категорії на онлайн карті або завантажити існуючу у вас карту ділянки у форматах Shapefile, kml/kmz за посиланням: http://digs105.joanneum.at/bioplat/# 

Визначення категорій земель, що використовуються у проекті BIOPLAT-EU:

Деградовані (Marginal) землі - це за визначенням Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) землі, що мають або біофізичні обмеження: ґрунтові обмеження (низька родючість, поганий дренаж, неглибокий шар гумусу, осолоненість), крутизна місцевості, несприятливі кліматичні умови; або соціально-економічні обмеження: відсутність ринків, складна доступність, обмежене землекористування, малі ділянки землі, погана інфраструктура, несприятливе співвідношення продуктивності.

Недовикористані (Underitilized) землі. В рамках проекту BIOPLAT-EU термін "недовикористані землі" призначений для (головним чином, але не виключно) сільськогосподарських земель, які не мали жодних ознак людської діяльності (включаючи випас) протягом останніх п'яти років. Будь ласка, зверніть увагу на те, що земля під паром, яка залишається під паром менше п'яти років поспіль, НЕ вважається недовикористаною землею. Примітка: З огляду на те, що в Земельному кодексі України (ЗК України) немає терміну "недовикористані землі", для зазначення цих категорій земель ми будемо використовувати термін "малопродуктивні землі", визначення якого в ЗК України є близьким та також відноситься до земель сільськогосподарського призначення.

Забруднені (Contaminated) землі визначаються законодавством ЄС як: «будь-яка земля, яка, здається, перебуває в такому стані - через причини, пов'язані із речовинами, що знаходяться в, на або під землею, - що завдана значна шкода або існує значна можливість заподіяння такої шкоди; або забруднення контрольованих вод є чи може бути викликане.”
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Назва проекту *
ПІБ Контактної особи проекту *
Короткий опис проекту *
Область України *
Назва району / ОТГ *
Площа земель, необхідна під вирощування енергокультури в проекті (га) *
Енергетична культура, що буде вирощуватись в проекті *
Required
Біоенергетичний напрямок проекту *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy