2nd BOOT CAMP 2019
На наше големо задоволство, повторно Ви го претставуваме најинтересниот и највозбудливиот настан во организација на ММСА, кој ќе се одржи во хотел "Попова Шапка" од 22.02.2019 -24.02.2019 година.
И оваа година ќе имате можност да се информирате повеќе за работата на Македонската Медицинска Студентска Асоцијација и Интернационалната Федерација на Медицински Студентски Асоцијации, да се стекнете со нови знаења и вештини, да се дружите и забавувате.

Котизацијата изнесува 2400 денари со вклучен превоз; 2100 денари без превоз.
Аплицирањето е отворено до 11.02.2019, 23:59ч. (Информации за уплата ќе Ви бидат испратени на вашата е-маил адреса)
За било какви дополнителни прашања и информации може да не контактирате на mmsa.culture@gmail.com

Настанот е сертифициран!

Име и презиме *
Your answer
Факултет *
Your answer
Година на студии *
Контакт телефон *
Your answer
Е-маил *
Your answer
Број на маичка *
Дали Ви е потребен повратен превоз од Скопје до Попова Шапка? *
Со кого сакате да бидете сместени во соба? (трикреветни и четирикреветни соби) *
Your answer
Режим на исхрана *
Алергии *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service