Workshop Tvorba hier v Unity 3D - prihlasovanie
Mal si niekedy chuť si vyrobiť vlastnú hru? Zrealizovať nápad, ktorý ti prišiel, že by mohol byť úspešný? Rýchlo vyrobiť prototyp jednoduchej hry?
Tento workshop bude práve o tom, ako na to a čo všetko sa ti hodí vedieť.
Budeme pracovať v prostredí Unity3D v ktorom vzniklo už mnoho úspešných hier.
Záber budeme mať skôr široký, než hlboký - ukážeme si základy práce v prostredí, ako sú pohyb, fyzika, svetlo, efekty ale tiež ako vyrobiť jednoduché, ale trefné obrázky, modely a zvuky.
Všetko čo budeme robiť je voľne dostupné a zdokumentované na internete, väčšinou aj s videonávodmi - vždy sa k tomu bude dať vrátiť, alebo si niečo doštudovať.

Väčšina materiálov bude v angličtine, treba sa na to mentálne pripraviť (Google Translate však existuje a rozprávať sa budeme normálne po Slovensky :D).
Očakávaná je taktiež schopnosť pracovať samostatne, hľadať si na internete riešenia problémov, vylepšovať a kombinovať ich.
Meno a priezvisko *
Your answer
Ročník *
Mám vlastný notebook a nainštalovanú rozumnú verziu Unity *
Je to potrebné, keďže Unity3D nie je k dispozícii v učebniach. Celý čas budeme preto pracovať na vlastných notebookoch (prípadne si od niekoho môžete skúsiť požičať). Na Windowse a Macu sa to dá rozbehať v pohode, a na Linux existuje nejaká verzia čo by mala fungovať, ale spúšťajú to len experimentálne tento rok. Treba stiahnuť "Unity Hub" z https://store.unity.com/download a potom v ňom nainštalovať Unity3D editor.
Už si v živote robil s týmto programom / poznáš tento pojem alebo jazyk jazyk
Znalosť týchto programov, pojmov alebo jazykov nie je vôbec podmienka, ani nespôsobí, že ťa nezoberieme, skôr je to orientačné, nech vieme prispôsobiť obsah.
Ak už si niekedy programoval nejakú hru, v krátkosti napíš niečo o nej :)
Your answer
Najradšej by si sa na workshope venoval
Ak je nejaký aspekt tvorby hier, ktorý je pre teba najzaujímavejší, kľudne daj vedieť.
Your answer
Teším sa na teba na Workshope :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Trojsten. Report Abuse