Pieteikšanās ekspedīcijai "Mana Jūra 2020"
Lūdzu aizpildi veidlapu, lai pieteiktos dalībai ekspedīcijā.

Ekspedīcijas norises laiks ir no 15/07/2020 - 15/08/2020.

Lūdzu ņem vērā, ka dalībai ekspedīcijā ir noteikts līdzmaksājums, no kura tiks segtas dalībnieku ēdināšanas un nakšņošanas izmaksas. Samaksu par dalību ekspedīcijā būs iespējams segt ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā, pievienojoties ekspedīcijai.

Piedaloties dienas gājienā, bez nakšņošanas un ēšanas, līdzmaksājums nav jāmaksā.

Nepilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 15.g. vecumu, ekspedīcijā var piedalīties tikai pieaugušā pavadībā; 15 - 18 gadus veciem jauniešiem pievienošanās ekspedīcijai iespējama, iesniedzot vecāku parakstītu atļauju.

Ja vēlaties ekspedīcijai pievienoties vairākkārt, pa vidu ieturot pārtraukumus (piem., posms Nida - Liepāja (16.-20.jūlijs) un posms Lauču akmens - Ainaži (11.-13.augusts), dalībnieku reģistrācijas anketa jāaizpilda par katru no pievienošanās reizēm.

Ja interesents reģistrāciju veic pēc tam, kad sasniegts maksimālais dalībnieku skaits konkrētajos ekspedīcijas posmos, organizatori patur tiesības atteikt dalību ekspedīcijā.

Pirms piesaki dalību ekspedīcijai, lūdzu rūpīgi iepazīsties ar informāciju par līdzmaksājumiem un citiem organizatoriskiem jautājumiem: http://www.manajura.lv/lv/noderigi/
Tiekamies pie jūras!
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Zemes draugi. Report Abuse