Nāc uz muzeju skolēnu brīvlaikā! Radošo nodarbību cikls – dzelzceļš, grafika, teksts.
No 12. līdz 15. martam - skolēnu pavasara brīvlaikā - Dzelzceļa muzejs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku aicina skolēnus uz radošajām darbnīcām saistībā ar dzelzceļu, grafiku un tekstu. Aktivitātes plānotas gan Dzelzceļa muzejā Rīgā un Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, gan arī Dzelzceļa muzeja Jelgavas ekspozīcijā bērniem vecumā no 7 gadiem.

* Pasākuma laikā tiks fotografēts un/vai filmēts. Fotogrāfijas/video tiks izmantotas publicitātei un publiskotas muzeja un bibliotēkas sociālajos tīklos.

Kontaktinformācija: pa telefonu 20032331 vai e-pastu: nora.vrublevska@ldz.lv

Vārds un uzvārds *
Your answer
Vecums *
Your answer
Kontakttālrunis *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Aktivitātes plānotas gan Rīgā, gan Jelgavā. Var pieteikties uz visām programmas aktivitātēm kopā vai arī izvēlēties atsevišķas nodarbības. Lūdzu, atzīmē, kuras apmeklēsi!
Adreses Rīgā:
Dzelzceļa muzejs, Uzvaras bulvāris 2A, Rīga
Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas iela 3, Rīga

Adrese Jelgavā:
Stacijas iela 3, Jelgava

Aktivitāšu programma Rīgā. Kuru/-as aktivitātes vēlies apmeklēt?
Uz šīm nodarbībām vietu vairs nav:
- Otrdiena, 12. marts 12:00-13:50 Formastērpu darbnīca. Pētīsim formastērpus, skices, fotogrāfijas un izveidosim savu interpretāciju par stacijas dežuranta, mašīnista, kontroliera, bagāžas nesēja formastērpiem kolāžas tehnikā (dalības maksa 5 EUR, Dzelzceļa muzejā).
- Otrdiena, 12. marts 14:00-15:00 Ekskursija LNB. Uzzini gaismas pils noslēpumus! (Līdzdalība bez maksas, LNB).
- Trešdiena, 13. marts 12:00-13:50 Filca formas cepuru darbnīca. Izveido savu dzelzceļnieka formas cepuri! (Dalības maksa 5 EUR, Dzelzceļa muzejā).
- Trešdiena, 13. marts 14:00-15:00 Nāc un presē! Vai zini, kas ir sociālās reklāmas kampaņa un kādēļ tādas rīko? Nodarbībā domāsi sociālās reklāmas saukļus par drošību vilcienu tuvumā un drukāsi tos ar īstu iespiedpresi (līdzdalība bez maksas, LNB).
- Ceturtdiena, 14. marts 12:00-13:50 Stacijas nosaukumu darbnīca. Pētīsim dzelzceļa staciju uzrakstus un, izmantojot vēsturisko burtu paraugus, izveidosim savu stacijas nosaukumu atbilstošā burtveidolā (dalības maksa 5 EUR, Dzelzceļa muzejā).
- Ceturtdiena, 14. marts 14:00-15:00 Grafikas darbnīca. Turpināsim sociālās reklāmas tēmu. Kādu attēlu pielikt klāt tekstam, lai reklāma sasniegtu plašāku auditoriju? Linogriezuma tehnikā veidosi iespiedformu, ar kuru papildināt savu sociālās reklāmas skrejlapu (līdzdalība bez maksas, LNB).
Piektdiena, 15. marts 14:00-15:00 Ko lasīt vilcienā? Iepazīsim Bērnu literatūras centru un meklēsim un lasīsim tekstus par un ap vilcieniem grāmatās un daiļliteratūrā (līdzdalība bez maksas, LNB).
Aktivitāšu programma Jelgavā. Kuru/-as aktivitātes vēlies apmeklēt? Adrese: Stacijas iela 3, Jelgava.
Komentāri, piezīmes?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service