Pomóż mi stworzyć wartościowe materiały, pomocne w rozwoju Twojego biznesu
Cześć, mam na imię Jola i jestem trenerką marketingu interakcyjnego oraz doradcą biznesowym.

Przygotowuję właśnie cykl wskazówek dotyczących promowania biznesu. Zanim go udostępnię, chcę mieć pewność, że będzie zawierał kluczowe i najbardziej nurtujące Cię kwestie. Dlatego też proszę Cię o odpowiedź na poniższe pytania.

Zajmie Ci to kilka minut, a przysłuży się dostosowaniu treści do Twoich potrzeb. W podziękowaniu otrzymasz też możliwość skorzystania z materiału video "Świat biznesu po pandemii. 3 działania na jakie warto postawić w drugiej połowie 2020 roku, by nie dać się kryzysowi, a nawet na nim zyskać"

Kilka zdań o mnie:

Pomagam przedsiębiorczym osobom skutecznie promować swoje działania w świecie online, szczególnie w mediach społecznościowych. Tak, by pozyskiwali nowych Klientów, podnosząc swoje dochody oraz satysfakcję z prowadzenia firmy.

Uczę, jak można to osiągnąć, zwiększając widoczność i realizując odpowiednią strategię komunikacji z Odbiorcami, a także budując wartościowe relacje biznesowe.

Wspieram zarówno właścicieli, jak i ich zespoły w doborze działań marketingowych oraz sprzedaży, zwracając uwagę na posiadane przez nich zasoby, potencjał i mocne strony.

Odczarowuję przy tym zły urok rzucony na słowo promocja. Sprawiam, że marketing oraz sprzedaż stają się przyjemnością. Podpowiadam, jak robić to autentycznie, w zgodzie ze sobą i z radością. Bez stresu, poczucia zagubienia i narzucania się Odbiorcom.
Jesteś *
Wiek *
Co najlepiej opisuje Twoją sytuację zawodową? *
Required
Jak długo prowadzisz biznes? / rozwijasz coś swojego poza etatem *
Jaką reprezentujesz branżę? *
Required
Jakich 3 rzeczy pragniesz się teraz najbardziej nauczyć? *
Required
Za jakich form promocji w świecie online do tej pory korzystałaś/-eś? *
Required
Czym się zajmujesz / nad jakim projektem obecnie pracujesz? Opisz w 2-3 zdaniach. *
Co chcesz najbardziej osiągnąć w ciągu najbliższych 6-12 miesięcy? *
Dlaczego jeszcze nie zrealizowałaś/eś tego w 100% Co jest największą barierą? *
Jeżeli chodzi o promowanie Twojej firmy, co jest dla Ciebie aktualnie największym problemem, frustracją lub wyzwaniem? (Podaj jak najwięcej szczegółów) *
Jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś potrafił/a swobodnie i skutecznie promować swoje działania? *
Gdybym miała przygotować indywidualne szkolenie tylko dla Ciebie, to jakie rozwiązanie chciałabyś najbardziej poznać w tej chwili? Dokończ zdanie " Gdybym tylko umiał/-a...... to byłoby fantastycznie" *
Jeśli wypełniasz tę ankietę, to jest szansa, że trochę się znamy (np. z Internetu), może nawet doceniasz to, co robię. Zdradzisz mi za co? Dokończ zdanie: Cenię Cię za … *
Jakie jest Twoje największe marzenie związane z biznesem? *
Zostaw swój e-mail, jeśli chcesz, bym wysłała Ci informację o publikacji materiałów, stworzonych na bazie tej ankiety.
Jeśli chcesz skorzystać z możliwości audytu jednego z Twoich kanałów w mediach społecznościowych, dodaj tu jego link (wybiorę 3 z nadesłanych zgłoszeń)
Zapoznałem się z polityką prywatności, znajdującą się pod linkiem: https://marketing-interakcyjny.pl/polityka-prywatnosci/ *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy