Podklady pro cenovou nabídku
Vážené kolegyně a vážení kolegové,

opravdu velmi si vážíme Vašeho zájmu o knihovní systém Koha. Základní představu o službách, které knihovnám poskytuje firma R-Bit Technology, s.r.o., jste si již jistě udělali. Jen pro pořádek uveďme, že ceník najdete na našem webu:
https://www.koha-v-knihovne.cz/cenik

Rádi pro Vaši knihovnu připravíme cenovou nabídku. Prosíme Vás proto o odpovědi na pár otázek, které nám pomohou získat představu o potřebách Vaší knihovny. Vyplnění nebude trvat déle než 5 minut.

Děkujeme
Tým Koha v knihově
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Název knihovny *
E-mailová adresa *
Na tuto adresu Vám zašleme vypracovanou kalkulaci.
Telefon *
Telefonický kontakt využijeme pouze v případě, že bychom si potřebovali ještě něco upřesnit.
IČO *
Tento údaj potřebujeme, abychom si mohli z registru ekonomických subjektů ARES načíst ověřenou adresu pro vystavení oficiální nabídky.
Velikost knihovny *
Tento údaj je pouze orientační a pomůže nám připravit nabídku ušitou na míru Vaší knihovně.
Dotační žádost VISK *
Na pořizovací náklady lze od MKČR získat dotaci z programu VISK 3. Nenechte se zmást nekalými praktikami některých obchodníků, kteří slibují, že za Vás uhradí 70 % nákladů, když dotaci nezískáte. Raději si porovnejte celkové náklady s naším ceníkem. Snažíme se ceny instalace držet na takové úrovni, aby si i malé knihovny mohly pořídit systém Koha jen z rozpočtu. Nový knihovní systém tak můžeme začít realizovat mnohem dříve, protože není potřeba čekat na schválení dotace a připsání prostředků. Pokud se však rozhodnete žádost VISK podat, rádi Vám s přípravou pomůžeme.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy