Pieteikuma anketa "Apmācības interešu aizstāvības konsultantiem"
Jaunatnes organizācija “Creative Minds for Culture” projekta ”Jauniešu līdzdalības platforma” ietvaros darbā ar jaunatni iesaistītos aicina piedalīties mācību pasākumā “Apmācības interešu aizstāvības konsultantiem”.
Mācību norise: 8., 9., 10. februāris (3 nepilnas dienas), laikā no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 tiešsaistes platformā Zoom.

Mācību pasākumu mērķis ir attīstīt darbā ar jauniešiem iesaistīto personu kompetences jauniešu pilsoniskās līdzdalības jautājumos:
- Jauniešu interešu aizstāvības pamatprincipi;
- Starpsektoru sadarbības attīstīšana;
- Jauniešu līdzdalības atbalsta veidi un metodes vietējā līmenī;
- Jauniešu interešu aizstāvības tīkla attīstīšana un jaunatnes jomas darbinieku loma;
- Līdzdalības darbnīcu jauniešiem sagatavošana.

Mācību laikā dalībnieki attīstīs savas kompetences kā jauniešu interešu aizstāvības konsultanti jeb jauniešu atbalsta personas interešu aizstāvības jautājumos vietējā līmenī. Dalībniekiem ir iespēja kļūt par daļu no "Jauniešu interešu aizstāvības tīkla", un pēc mācībām vadīt jauniešiem darbnīcas par līdzdalības jautājumiem, atbalstīt jauniešu iniciatīvas vietējā līmenī un saņemt individuālās konsultācijas par jauniešu līdzdalības veicināšanu no projektā iesaistītajiem ekspertiem no Norvēģijas, Lietuvas un Latvijas.
Mācības vadīs eksperti, mācību vadītāji no projekta partnerorganizācijām – “Participation Agency” no Norvēģijas, “Institute for Policy research and analysis” no Lietuvas un “Creative Minds for Culture” no Latvijas.

Pieteikšanās mācībās, aizpildot pieteikuma formu līdz 6. februārim: https://ej.uz/jauniešulīdzdalība
No vienas organizācijas var piedalīties vairāki dalībnieki. Pēc reģistrācijas dalībniekiem tiks nosūtīta papildus informāciju par mācību norisi.

Informācija saziņai ar mācību organizatoriem:
jauniesulidzdaliba@gmail.com; +371 28663569.

Projektu ”Jauniešu līdzdalības platforma” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasta adrese *
Pārstāvētā organizācija *
Amats vai loma organizācijā *
Pieredze darbā ar jaunatni *
Aizpildot šo pieteikuma formu un nosūtot informāciju, es piekrītu, ka mani personas dati tiks apstrādāti šādam mērķim: pasākuma organizēšana, kas ietver izvērtēšanu un dalībnieku reģistrāciju; apliecinājuma par dalību sagatavošanu un izsniegšanu; personas datu glabāšanu atskaišu un statistikas sagatavošanas mērķiem, kā arī personas datu nodošanu trešajām personām atskaišu sagatavošanai. Datu apstrādes pārzinis: biedrība "Creative Minds for Culture", "Urdziņas", Murjāņi, Saulkrastu novads; tālr. nr. 27723995; e-pasta adrese mindsforculture@gmail.com *
Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Uzņemtie materiāli izglītojošos un informatīvos nolūkos var tikt publicēti biedrības "Creative Minds for Culture" mājas lapā un sociālo tīklu kontos. Piedaloties pasākumā, apmeklētāji un dalībnieki apliecina, ka piekrīt šiem nosacījumiem. *
Projektu ”Jauniešu līdzdalības platforma” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy