DESIGN ZÓNA COLOURS OF OSTRAVA 2018
Vyplněním tohoto formuláře se přihlásíte k prodeji autorské tvorby ve VÝBĚROVÉ Design zóně festivalu Colours of Ostrava v termínu 18.7.-21.7.2018 (středa až sobota). Přihlašování probíhá do 20.3.2018, o výsledcích výběru bude každý přihlášený vyrozuměn emailem nejpozději do 31.3.2018. Výběr tvůrců a prezentujících se snaží o co nejpestřejší škálu tvorby z různých oblastí, která by měla být prezentována návštěvníkům. Vaše případná účast v minulém ročníku neznamená automatickou účast v letošním roce. Výběr je konečný a nelze se proti němu odvolat. Evidujeme však seznam náhradníků.V případě, že by někdo z tvůrců vypadl, budeme zájemce neprodleně kontaktovat.
Cílem Design zóny je za zvýhodněných podmínek prezentovat a podporovat především (nikoliv však pouze) českou a slovenskou autorskou tvorbu z oblasti módy, užitého a vizuálního umění, dyzajnu a oblastí s tím souvisejících. NESLOUŽÍ PRO PŘIHLAŠOVÁNÍ PRODEJCŮ JÍDLA, NÁPOJŮ A OBČERSTVENÍ OBECNĚ!!! PRO TYTO PRODEJCE JE URČEN KLASICKÝ SYSTÉM PŘIHLAŠOVÁNÍ NA STRÁNKÁCH ORIENTALCZ.CZ
Zasláním přihlášky souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů po dobu nezbytně nutnou.
Touto přihláškou automaticky NEVZNIKÁ nárok na přijetí do zóny.
Email address *
Značka *
(značka nebo jméno, pod kterým budete prezentovat svou tvorbu)
Your answer
Jméno a přijmení *
Jméno a příjmení odpovědné osoby
Your answer
Ulice + číslo *
Fakturační adresa
Your answer
Město *
Your answer
PSČ *
Your answer
Stát *
Your answer
IČO *
Your answer
DIČ *
Your answer
E-mail *
Emailová adresa pro komunikaci, na tuto adresu budete vyrozuměni o veškerých informacích s akcí spojených
Your answer
Telefon (včetně předčíslí) *
Your answer
Web *
nebo jiné místo, kde se prezentujete on-line (e-shop,blog, portfolio, Fler, Etsy aj.), slouží k vytvoření komplexnější představy o vaší tvorbě
Your answer
Stručná charakteristika značky/tvorby *
Your answer
Objednávám prodejní plochu *
Rozměry jsou uváděny následovně: prodejní délka x hloubka stánku. Prodejní délka je ta, která slouží ke kontaktu se zákazníkem.Prodejní plochy jsou ve stáncích CoO o velikosti 3x3m, 2x3 nebo 4,5x3m (případně si můžete přivézt vlastní stánek). Uvedené rozměry jsou rozměry stanů, po zkušenosti z minulých ročníků chceme upozornit na to, že skutečný rozměr může být o několik centimetrů jiný, podle toho jak se na daném podloží podaří stan roztáhnout. Stánky jsou buď samostatné nebo sdílené (např. ve stánku 4,5x3m může být jeden prodejce nebo 1prodejce 3x3m + 1prodejce 1,5x3m) - bude sestaveno až při finálním výběru tak aby se naplnila kapacita zóny. Pokud preferujete sdílení stánku s konkrétním prodejcem, napište prosím jeho značku do poznámky. Není v našich silách všem poskytnout samostatné, nebo naopak sdílené prodejní plochy, počet a kapacita našich stanů je omezená, děkujeme za pochopení. Ke každému 1m prodejní délky náleží 1 vstup(=lístek=náramek) pro prodejce (1m = 1 vstup, 3m = 3vstupy atd.). Potřebujete-li vstup pro prodejce (brigádníka aj.) nad rámec vstupů, které dostanete k prodejní ploše, objednejte si za zvýhodněnou cenu vstup navíc viz níže "Vstup navíc". Náramky jsou nepřenosné. Prodejní doba 10-24hod. (bude upřesněno - maximální prodejní doba omezena časově nebude, chceme ovšem, aby zóna během hlavního programu fungovala). Poskytujeme pouze pronájem na celou dobu konání akce (nelze pronajmout prodejní plochu jen na některé dny).
Required
Upřednostňuji prodejní plochu *
V letošním roce máme k dispozici stejné prostory jako loni - venku a prostory zastřešené. Venkovní prostory se nachází podél cesty u Tendonu Hlubina, podloží stánku je hruboštěrkové, částečně zatravněné a dlážděné. Dále venkovní prostory na travnaté ploše v okolí Těžní věže u bývalé Fullmoon stage - povrch je srovnaný, štěrk+hlína a je zatravněný. Dále máme k dispozici zastřešený prostor v budově Těžní věže, který bude otevřený po celou dobu. Podloží je hruboštěrkové. Na všech zmíněných plochách budou tvůrcům předem nachystány stany (včetně vnitřních prostor), pokud nezvolí variantu kdy si přivezou stan vlastní (s logem atp.). Prostory vnitřní haly poskytují závětří, stín i ochranu před deštěm, měly by být primárně určeny prodejcům s "citlivějším" sortimentem. Vašim požadavkům na umístění se budeme snažit vyhovět, nemůžeme je však zaručit vzhledem k počtu zájemců. Děkujeme za pochopení.
Required
Elektřina
Elektřinu pro osvětlení stánku atp. je třeba objednat zvlášť. Především kvůli prezentaci ve večerních hodinách doporučujeme. Poplatek je za celou dobu konání festivalu.
Parkování
Parkování je možné před branou areálu. Cena je za parkovné po celou dobu konání festivalu. Pohyb autem po areálu je možný pouze v době, kdy je areál uzavřen pro věřejnost, tj. po skončení programu v brzkých ranních hodinách.
Vstup navíc
K prodejní ploše jsou dle velikosti v ceně automaticky přiděleny náramky(vstupy) pro prodejce.Vstupy jsou nepřenosné (náramky). Pokud se potřebujete ve stánku při prodeji během festivalu střídat, zajistěte si vstupy pro všechny prodejce. Případný počet vstupu navíc (pokud je větší než 1) uveďte do poznámky.
Ilustrační fotografie *
Pošlete nám 3 reprezentativní fotografie tvorby (ne více!), kterou chcete v Design zóně prezentovat. Fotografie uložte na www.uschovna.cz a do políčka uveďte link. Jako příjemce zásilky uveďte designzona@colours.cz, jako titulek uveďte jméno vaší značky
Your answer
Ubytování pro prodejce ve stanovém městečku (naproti DOV) - NOVINKA!!
Parkování v kempu u areálu (pouze pro stánkaře, kteří se ubytují v kempu viz výše)
Jiná sdělení
Sem můžete napsat další poznámky, dotazy nebo požadavky k přihlášce. Např. o tom s kým chcete sdílet stánek, počet vstupů navíc, pokud je počet větší než 1, počet osob, pro které chcete objednat ubytování v kempu (pokud je vyšší než 1), atd.
Your answer
Čestné prohlášení *
Design zóna je výběrová. Snaží se za zvýhodněných podmínek prezentovat a podporovat především českou a slovenskou autorskou tvorbu.
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service