Заявка на участь у конкурсі за проектом "Сталі системи охорони здоров‘я для 100% життя" (напрямок 11М)
Благодійна організація «Світло надії» спільно з Благодійною організацією «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» оголошує конкурс на визначення партнерів у проект «Сталі системи охорони здоров‘я для 100% життя» (напрямок 11М) для запровадження моделей, направлених на сталу відповідь епідемії ВІЛ, туберкульозу та вірусних гепатитів на регіональних рівнях за рахунок залучення коштів місцевих бюджетів.

До подачі заявок запрошуються представники НУО, які працюють у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, ТБ, вірусних гепатитів з Київської, Дніпропетровської, Одеської, Запорізької, Миколаївської, Донецької областей (крім тимчасово непідконтрольних територій).

Завдання в рамках проекту:
- Планування та реалізація адвокаційних кейсів, спрямованих на залучення ресурсів місцевих бюджетів на забезпечення сталої відповіді на епідемії ВІЛ/СНІДу, ТБ, вірусних гепатитів;
- Реалізація адвокаційних заходів з метою оптимізації витрат на надання послуг з профілактики, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфекції, ТБ, вірусних гепатитів;
- Проведення заходів із розробки, затвердження та виконання на регіональному рівні моделей, заходів, програм, стратегій, спрямованих на збільшення внеску місцевих бюджетів на фінансування витрат із подолання епідемії ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів, ТБ.

У рамках конкурсу передбачається визначити 6 регіональних координаторів із НУО-партнерів з 6 областей України, які будуть залучені до реалізації проекту і впродовж 2018 року, пройдуть навчання, розроблять плани адвокаційних дій щодо реалізації ініціатив на місцевому рівні та реалізують їх за підтримки експертів проекту.
БО «Світло надії» забезпечить технічну підтримку партнерам проекту у процесі реалізації регіональних ініціатив.

Кандидати, які зацікавлені у співпраці з проектом і мають бажання взяти участь у його реалізації, мають заповнити форму. Кінцевий термін подачі - 20 лютого 2018 року.
У разі виникнення запитань звертайтесь будь ласка до асистента керівника напрямку Ірини Домненко, тел. 0661811512 або iradomnenko@lightofhope.com.ua.
Остаточне визначення партнерів, які будуть залучені до реалізації проекту, відбудеться не пізніше 23 лютого 2018 року. До процесу визначення будуть залучені експерти БО «Світло надії» та співробітники БО «Мережа». Результати конкурсу будуть повідомлені учасникам електронною поштою не пізніше 28 лютого 2018 року.

Прізвище та ім'я *
Your answer
Область *
Назва організації *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Телефон *
Your answer
Коротко опишіть 1-2 найуспішніші проекти чи напрямки роботи Вашої організації за 2017 рік
Your answer
Чи Ви або Ваша організація має попередній досвід реалізації наступних кейсів? *
Так
Ні
Отримання приміщень від місцевої влади на пільгових умовах оренди
Реалізація соціального замовлення за кошти місцевих бюджетів
Участь у закупівлі соціальних послуг через систему Prozorro у якості учасника
Залучення до штату державних установ соціальних працівників НУО
Cтворення соціального підприємства
Організація оплачуваних громадських робіт
Участь у розробці місцевих соціальних програм
Внесення відповідних змін та доповнень у соціальні програми міста та області
Виберіть 1-3 кейси, які Ви плануєте реалізовувати у 2018 році та коротко обгрунтуйте свій вибір: 1. Отримання приміщень від місцевої влади на пільгових умовах оренди 2. Реалізація соціального замовлення за кошти місцевих бюджетів 3. Участь у закупівлі соціальних послуг через систему Prozorro у якості учасника 4. Залучення до штату державних установ соціальних працівників НУО 5. Cтворення соціального підприємства 6. Організація оплачуваних громадських робіт 7. Участь у розробці місцевих соціальних програм 8. Внесення відповідних змін та доповнень у соціальні програми міста та області *
Your answer
Чи Ви та Ваша організація буде реалізовувати у 2018 році прямий субгрант від Мережі, IFR чи HiVRIA на адвокаційні дії в своїх регіонах? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Lightofhope.com.ua. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms