Přihláška U9,11,13,15,18,21 JUDOCAMP DOKSY 17.-24.8.2019
Pořadatel:
Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav z.s.
Za Rybníkem 1229
286 01 Čáslav
Česká republika
IČ: 22752595

Náš judocamp je otevřen všem judistům ze všech oddílů tuzemských i zahraničních, protože si uvědomujeme, že jen mnoho sparingů a otevřená spolupráce je tou správnou cestou k úspěchu našich svěřenců.
17.8.2019 je den, kdy očekáváme příjezd skupin U9,11,13,15,18,21 v 16:00 hodin v rekreačním středisku Poslův mlýn, Doksy 472 01. Co všechno budou judisti potřebovat naleznete v příloze ke stažení „Doporučený seznam věcí“.
Potvrzení o bezinfekčnosti ( nesmí být starší 3 dnů ) budete odevzdávat na místě při příjezdu na soustředění naší zdravotnici i popřípadě s léky, které děti užívají.
Budeme začínat večeří, která je naplánována na 18:00, takže děti budou mít dost času na zabydlen..
Kapesné budou mít děti u sebe, tak je na Vašem zvážení jak velký finanční obnos od Vás dostanou. Pojedeme určitě na celodenní výlet a jízda na kole také jistě povede kolem nanuků, limonád apod.
Jízdní kolo je nutností pro každého účastníka judocampu. Nezapomeňte, že jízdní kolo musí být funkční a v perfektním technickém stavu s předepsanou povinnou výbavou včetně držáku na láhev a samotnou lahví . Každé dítě musí mít také cyklistickou helmu a malé děti U9,11 bezpečnostní vestu.
Na judisty čeká bohatý program,doufejme že i pěkné počasí a s ním spojené koupání, jízda na kole, soutěže, hry a spousta nových kamarádů a zážitků.
Končíme 24.08.2019 snídaní, takže judisti na Vás budou čekat připravení v 10.hodin.

Email address *
Příjmení účastníka: *
Your answer
Jméno účastníka: *
Your answer
Rok narození účastníka: *
Příjmení a jméno zákonného zástupce: *
Your answer
Telefon: *
Your answer
Ulice, č.p.: *
Your answer
Město: *
Your answer
PSČ: *
Your answer
Plavecké schopnosti dítěte: *
Required
Velikost trička: *
Zdravotní pojišťovna dítěte: *
Your answer
Zvláštní uporoznění:
Your answer
Prodělané nemoci:
Your answer
Další informace:
Your answer
Podmínky:
Storno podmínky: *

Zrušení účasti dítěte na judocampu 50 – 30 dnů před odjezdem – 50% z celkové částky.
Zrušení účasti dítěte na judocampu 30 a méně dnů před odjezdem – 100% z celkové částky.
V případě zajištění náhradníka se žádné storno poplatky nehradí!

Platební podmínky: *

Cena JUDOCAMPU 4.000,-Kč
Závazné přihlášení do 31.6.2019
Každý účastník zaplatí zálohu ve výši 1000,- Kč v co nejkratším možném termínu, tak aby mu mohla být závazně rezervována účast na JUDOCAMPU (možnost zaplacení i celé částky ) na účet 107-1947540207/0100.
Doplacení soustředění do 10.7.2019
Variabilní symbol uvádějte datum narození účastníka ve formátu rok, měsíc, den ( například: 20.8.1976 = 760820) a do popisu jméno účastníka.
SOUHLAS se zpracováním a evidencí osobních údajů podle zák. č. 101/2000Sb.
Souhlasím s tím, aby klub zpracovával a evidoval mé osobní údaje (bydliště a kontaktní údaje) poskytnuté jí v souvislosti s mou činností v klubu, judistickém soustředění.
Klub se zavazuje s těmito údaji nakládat v souladu s platnými právními předpisy (zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) a užívat je pouze v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu, pro který jsou osobní údaje získávány a vždy tak, aby zamezil jakékoliv újmě osoby, které se údaje týkají.
SOUHLAS se zpracováním a evidencí obrazových materiálů:
Souhlasím s možností publikovat v tisku nebo v elektronických médiích mé fotografie a videonahrávky, které mne zachycují v souvislosti s činností klubu.
Beru na vědomí, že je mojí povinností se seznámit se svým zdravotním stavem a všemi pravidly tréninků a akcí ČSJu, a to zejména s tím, že trénink nebo sportovní turnaj může být fyzicky náročný. Dále se zavazuji seznámit s platnou Směrnicí ČSJu o zdravotní způsobilosti aktivních členů ČSJu a řídit se jejími ustanoveními.

Závazně se přihlašuji a souhlasím s výše uvedenými podmínkami. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service