Майстер клас «Кібер Ping-Pong»
UA
Майстер клас розрахований на дітей віком від 10 до 16 років, не вимагає ніяких навичок і знання ПК. Перша частина майстер класу присвячена збірці електронного пристрою на базі Arduino, друга частина майстер класу виконується в візуальному середовищі програмування S4A. Під час майстер класу діти познайомляться з базовими принципами складання простих електронних «пристроїв», познайомляться з платформою Arduino і азами створення алгоритмів в S4A, а так само створять проект «Ping-Pong».

PS: Діти поколупаються в електроніці, вивчать що таке тактова кнопка, дроти, резистори, бредборд. Діти познайомляться з лінійним алгоритмом і з нелінійним (розгалуження). Знайомство з цими видами алгоритмів відбувається в ігровій формі і в кінцевому підсумку діти з блоків складають програму, яка перетворюється в «Ping-Pong» і власне управління здійснюється за допомогою зібраного пристрою.

RU
Мастер класс рассчитан на детей в возрасте от 10 до 16 лет, не требует никаких навыков и знание ПК. Первая часть мастер-класса посвящена сборке электронного устройства на базе Arduino, вторая часть мастер-класса выполняется в визуальной среде программирования S4A. Во время мастер-класса дети познакомятся с базовыми принципами составления простых электронных «устройств», познакомятся с платформой Arduino и азами создания алгоритмов в S4A, а так же создадут проект «Ping-Pong».

PS: Дети покалупаются в электронике, изучат что такое тактовая кнопка, провода, резисторы, бредборд. Дети познакомятся с линейным алгоритмом и с нелинейным (разветвления). Знакомство с этими видами алгоритмов происходит в игровой форме и в конечном итоге дети из блоков составляют программу, которая превращается в «Ping-Pong» и собственно управление осуществляется с помощью собранного устройства.

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА

ТРИВАЛІСТЬ: 1,5 години
КОЛИ: 12.07.2019 12:00-13:30
13.07.2019 13:00-14:30
14.07.2019 13:00-14:30
ДЕ: пл. Свободи, 6, Північний корпус ХНУ ім. В.Н. Каразіна (вхід із боку «Kharkiv Palace Hotel»)
ЦІНА: 170 грн.

За додатковою інформацією дзвонити за номером (097) 940-55-92
Ваше ім'я та призвище *
Your answer
Ваш номер телефону *
Your answer
Ваша електронна адреса *
Your answer
Скільки дітей піде на майстер клас? *
Your answer
Який вік дітей? *
Your answer
На коли бажаєте прийти? *
Додаткова інформація
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy