Seminarium Turystyczno-Transportowe WarsawCoach 2018
Zapraszamy na Targi WarsawBus & WarsawCoach - wydarzanie, podczas którego w jednym miejscu będą Państwo mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą producentów autokarów oraz otrzymać ofertę wynajmu od przewoźników świadczących usługi turystyczne.

W pierwszym dniu przygotowaliśmy dla Państwa seminarium skierowane do branży turystyczno-transportowej

21. marca 2018 (środa)

13:30 Najnowsze informacje w zakresie zmian opodatkowania Polskich przedsiębiorców podatkiem VAT w Europie.
14:00 Zakres działań oraz zadania Rady ds. kompetencji sektora turystyki oraz przykłady dobrych rozwiązań w branży turystycznej i transportu.
14:20 Paszport pilota / przewodnika, jako dokument potwierdzający kompetencje i doświadczenie w obsłudze ruchu turystycznego w zderegulowanym otoczeniu.
15:00 Minimalne wynagrodzenie dla kierowcy – nowe kraje, nowe obowiązki.

Organizatorzy:
Krakowska Izba Turystyki
Polska Izba Turystyki
Warszawska Izba Turystyki
Wielkopolska Izba Turystyki
Związek Pracodawców Turystyki Lewiatan
Ptak Warsaw Expo

Partnerzy
TaxService - VAT Consulting Nadolski Michael - Partner Merytoryczny Seminarium
Belgian Bus Sales
Consulting RM

Miejsce:
PTAK WARSAW EXPO - Hala F
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn k. Warszawy

WARSAW BUS 2018 już po raz trzeci będą miejscem spotkań czołowych przedstawicieli instytucji, organizacji i firm zajmujących się transportem publicznym. W imprezie jak co roku weźmie udział liczna reprezentacja instytucji samorządowych, dla których organizacja transportu publicznego to jedno z bardzo ważnych zadań. Będzie to więc dla nich świetna okazja do zapoznania się najnowszymi rozwiązaniami w tej dziedzinie, wymiany doświadczeń – i oczywiście obejrzenia 7 światowych premier autobusów. Równolegle odbędzie się II edycja Międzynarodowych Targów Transportu Spedycji i Logistyki 2018 - impreza, w której weźmie udział tysiące profesjonalistów związanych z szeroko rozumianą branżą: producenci, dystrybutorzy i importerzy.

Wydarzenia odbędą się w dniach 21-23 marca 2018 r. w największym w Europie Środkowej Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO, w warszawskim Nadarzynie.

W tegorocznej edycji targów udział weźmie ponad 200 wystawców. Impreza będzie szeroko promowana w kluczowych mediach branżowych i w mediach ogólnopolskich.

Targi Warsaw Bus zostaną poszerzone o nowe strefy tematyczne i salony branżowe. Zaprezentują się na nich producenci pojazdów, części i wyposażenia, systemów biletowych, infrastruktury przystankowej oraz najnowszych systemów informatycznych. Salon transportu szynowego miejskiego i podmiejskiego – Warsaw Rail, to miejsce, w którym zaprezentują się producenci taboru szynowego, wyposażenia wagonów, infrastruktury przystankowej, systemów informatycznych oraz firmy z zakresu doradztwa i finansów. Warsaw Coach to Salon Przewoźników Turystycznych, gdzie swoją ofertę przewozu osób zarówno na trasach krajowych jak i międzynarodowych przedstawią przewoźnicy turystyczni. Pokazane zostaną też najnowsze modele autobusów dedykowane dla ruchu turystycznego.
W targach wezmą najwięksi i najbardziej renomowani producenci i importerzy autobusów.
W strefach Business Caffe na obu imprezach targowych odbędzie się 10 konferencji i spotkań branżowych.
Wśród wystawców na obu imprezach zaprezentują się m.in. VOLVO Polska , Renault Polska, Scania Polska, Firma Wanicki,
OTOKAR, CIMC Trailer Poland, BUS Import (ISUZU).


Zapraszamy do rejestracji na podstawie której otrzymacie Państwo możliwość bezpłatnego uczestniczenia w seminarium oraz tragach WarawBus, WarsawCoach, WarsawRail, MT TSL
Więcej informacji o targach na oficjalnej stronie http://warsawbusexpo.eu/
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service