TalTechi linnakupidu - mälumäng - 13.09.2019
TalTechi linnakupidu toimub terves ülikoolilinnakus ning oodatud on meie tudengid, töötajad, vilistlased, endised kolleegid, koostööpartnerid. Linnakupeo raames oleme korraldamas ka mälumängu. Üritus toimub Tudengimajas.

Mälumäng algab kell 17.00 ja kestab kuni 18.30ni (varasemalt oli välja kuulutatud 18.00-19.30 - muutsime kuna kōik huvilised jõuaksid ka laulupeole). Ootame mängima kahe kuni kolmeliikmelisi meeskondi ja mälumängus saab olema küsimusi 25.

Kuna ootame mängima kõiki huvilisi, siis küsimused saavad olema jõukohased. Küsimused on varia-stiilis ning kaetud on erinevad eluvaldkonnad. Vihjeks - kuna tegemist on ikkagi TalTechi aastapäeva ja linnakupeoga, siis mõni küsimus on seotud ka Tallinna Tehnikaülikooliga. Küsimused saavad olema jagatud viide vooru, mälumängu punktisüsteem saab olema selline, kus iga õige vastus annab 2 punkti ehk kokku võimalik saada 50 punkti. Kui vastus on osaliselt õige, siis jagatakse meeskonnale 1 punkt. Viimane küsimus saab olema nö tie-break.

Mälumäng saab olema eelregistreerimisega, mis tähendab, et hiljemalt 12. septembri õhtuks peavad meeskonnad saama registreeritud. Kui kohapeal on ruumi, siis võimalusel saab kohapeal ka mõne võistkonna registreeritud.

Tallinna Tehnikaülikool on väljapanemas parimatele auhinnad. Mälumängu üritus on osalejatele tasuta.
Email address *
Meeskonna nimi *
Esimene meeskonna liige, sh esindaja *
Esindaja kontakt telefon
Teine meeskonna liige *
Kolmas meeskonna liige
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy