Beslenme ve Diyetetik Platformu Eğitim Başvuru Sistemi
www.diyetetikplatformu.com Eğitim Programlarının Başvuru Sistemidir. Sorularınız için diyetetikplatformu@gmail.com u kullanabilirsiniz.Başvuru formlarındaki tüm kayıtlar İP bilgilerine göre kayıtlı tutulmaktadır.Kullanıcıların doldurdukları bilgiler kendi sorumluluğundadır.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
ADINIZ SOYADINIZ *
BÜYÜK HARFLE Giriniz.DİKKAT ! Lütfen İsminizi TC KİMLİK KARTI VEYA PASAPORTUNUZDA YAZDIĞI GİBİ Türkçe Karakterler KULLANARAK Yazınız. ( ı,ç,ö,ü,ş,ğ ) Gibi Harfleri Kullanabilirsiniz.Sertifikalarınızda İSİMLERİNİZ Yazdığınız Gibi Görünecektir.Bu alanda yapacağınız hata sizin sorumluluğunuzdadır
E-POSTA ADRESİNİZ *
TELEFON NUMARANIZ *
Size Ulaşacağımız Mobil Telefon Numaranızı Giriniz. Eğitimden 3 Gün Önce SMS ile bildirim alacaksınız . KKTC numaralarına SMS gönderimi yapılmamaktadır.
SINIFINIZ *
Katılımcı Türünüzü Seçiniz *
Lütfen Bu Alanı Doldurunuz. Öğrencilik Hakkınız Devam Ediyorsa Öğrenci Alanını İşaretleyebilirsiniz.
Katılmak İstediğiniz Eğitim Programı *
Lütfen Hangi Eğitimi Almak İstediğinizi Seçiniz
Required
Ödeme Yöntemi *
Required
Onay & Ödeme Sözleşmesi * *
Bu form kullanıcı için kesin kayıt formudur.Başvuru yapmadan önce KESİN KATILACAĞINIZ takdirde başvurunuzu yapmanızı önemle belirtiriz.BİLGİ ALMAK veya sorularınız için info@diyetetikplatformu.com dan Ulaşabilirsiniz.Eğitim Başvurularınız tarihlere göre kesin ise Başvurunuzu Gönderebilirisiniz.( İade Politikası : https://bit.ly/3H7UPYw ) BAŞVURU yapacak tüm katılımcılar ödeme sözleşmesini ONAYLAMIŞ sayılacaktır.Ödeme bildirimleriniz başvuru formundan 72 saat süre içinde tarafınıza gönderilecek ve onay süreciniz başvurunuzdan sonra Ad,Soyad ve IP bilgilerine dayalı olarak başlıyacaktır.Bu konudaki yasal tüm hükümleri iş bu sözleşmesine takiben okudum ve onaylıyorum.
Required
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy