Deklaracja udziału w otwartym Szkoleniu Trenerów Odysei Umysłu
Deklaracja to pierwszy krok do uczestnictwa w Szkoleniu Trenerów Odysei Umysłu.

W przeciągu kilku dni na adres każdego, kogo udział został zadeklarowany, wyślemy e-mail zwrotny zawierający link do sklepu Szop Shop Online – w którym trzeba opłacić udział w zajęciach. Można wybrać dogodną formę płatności, a także zaznaczyć potrzebę otrzymania faktury VAT oraz podać dane nabywcy. Ważne, żeby w polu „Identyfikator Deklaracji” wpisać imię i nazwisko osoby, której dotyczy wpłata.

Standardowy koszt to 390 zł/os. Dojazdy, noclegi ani posiłki nie są wliczone w cenę. Jeżeli ktoś posiada kod rabatowy musi wpisać go w odpowiednie pole w sklepie.

Na adres każdego, kogo udział został opłacony, wyślemy e-mail z potwierdzeniem zamówienia albo fakturą VAT (jeżeli o takową poproszono przy zakupie) – a później również informacje o miejscu odbywania się zajęć.

Warsztaty potrwają w piątek od 16:00 do 20:00, w sobotę od 09:00 do 19:00 (z godzinną przerwą na obiad we własnym zakresie) i w niedzielę od 09:00 do 15:00.

Każdemu uczestnikowi wręczone zostaną materiały szkoleniowe (96-str. książeczka!), pamiątkowa koszulka oraz Certyfikat Trenera Drużyn Odysei Umysłu, który uprawnia do prowadzenia zajęć w ramach międzynarodowego programu Odyssey of the Mind.

Gdyby jakaś edycja kursu została przez nas odwołana albo gdyby niedoszły kursant zgłosił rezygnację przed startem zajęć, skontaktujemy się z taką osobą z pytaniem, czy preferuje zwrot pieniędzy, czy udział w warsztatach w innym dostępnym terminie.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Szkolenie, w którym chcesz wziąć udział - termin i miejscowość: *
Imię i nazwisko: *
Telefon kontaktowy: *
Rozmiar pamiątkowej koszulki trenerskiej - wliczonej w cenę szkolenia: *
[Krój klasyczny - nietaliowany; rozmiarówka męska.]
Reprezentowana placówka - nazwa i miejscowość:
[Jeżeli nie reprezentujesz żadnej konkretnej, pomiń to pytanie.]
Administratorem danych osobowych przekazywanych za pośrednictwem niniejszego formularza jest fundacja Odyssey of the Mind Polska z siedzibą w Gdańsku (80-283), przy ul. Zacnej 10. Informacje o przetwarzaniu rzeczonych danych, w tym o celach i podstawach prawnych, okresie przechowywania oraz przysługujących uprawnieniach, dostępne są na stronie https://odyseja.org/polityka-prywatnosci/ *
Zanim klikniesz "Dalej" - uważnie sprawdź, czy wszystkie powyższe wybory oraz dane są prawidłowe.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy