Mežtakas apsekojums Kurzemē
Uzsākam Mežtakas (E11) - Eiropas garo distanču pārgājienu maršruta apsekojumus Kurzemē!
Mežtakas apsekojumi ir publiski apmeklējami un interesenti var tajos piedalīties, ievērojot visus noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, kuri katram pašam ir jāiepazīst un jāseko līdzi aktuālajai informācijai tieši pirms brauciena.

Kurzemes apsekojumu uzsāksim 17.augustā no Lietuvas/Latvijas robežas un noslēgsim 7. septembrī Bigauņciemā, kur Mežtaka pievienosies Jūrtakai.

!!! Atgādinām, ka apsekojumi nav gidētas ekskursijas, bet gan ekspedīcijas un darbs tajos, tādēļ dalībniekiem ir pašjāorganizējas un jāizdomā, - kā nokļūt līdz starta punktiem un prom no katras dienas finiša punktiem, kur nakšņot un kā izmantot citus pakalpojumus.

!!! Pārgājiena laikā tiks fotografēts, filmēts un iegūtais materiāls izmantots Mežtakas publicitātes un reklāmas nolūkos.

Pirms gājiena (vismaz dienu iepriekš) potenciālajiem dalībniekiem ir jāpiereģistrējas šajā lapā: https://forms.gle/Ft74xjs9SvfAEKjx7

Šeit atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par šo apsekojumu: https://www.celotajs.lv/g/www/news/2020/Meztaka_kas_jazina_gajejiem_LV.pdf

Uz tikšanos Mežtakā!


Projekts LLI-448 „Mežtakas izveide Latvijā un Lietuvā un Jūrtakas pagarināšana Lietuvā” (Pārgājienu projekts) tiek realizēts ar Eiropas Savienības un Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. –2020. gadam atbalstu.
Jūsu vārds un uzvārds? *
Jūsu tālruņa numurs saziņai? *
Kurā no posmiem piedalīsieties? *
LT/LV robeža - Gramzda
Gramzda - Priekule
Priekule - Kalvene
Kalvene - Aizpute
Aizpute - Zemturi
Zemturi - Snēpele
Snēpele - Kuldīga
Kuldīga - Renda
Renda - Sabile
Sabile - Kandava
Kandava - Galciems
Galciems - Tukums
Tukums - Valgums (Jāņukrogs)
Valgums (Jāņukrogs) - Bigauņciems
Posmi
Informējam, ka pārgājiena laikā tiks fotografēts un filmēts. Materiāls tiks izmantots Mežtakas publicitātes un mārketinga nolūkos (mājas lapa, ceļveži, kartes, FB u.c.). *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kurzemes reģions. Report Abuse