Zgłoszenie do Szkoły Tenisa Ziemnego KampinoSport - Sezon 2023/2024
W przypadku zgłoszenia kilkoro dzieci, należy dla każdego dziecka wypełnić oddzielne zgłoszenie.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Telefon kontaktowy do rodzica (opiekuna): *
Imię i nazwisko dziecka: *
Rok urodzenia *
Czy dziecko uczyło się gry w tenisa ziemnego wcześniej? *
Chcę kontynuować naukę w grupie, do której dziecko uczęszczało do KampinoSport w sezonie 2021/2022 (ten sam dzień i godzina) *
Jeśli dziecko grało w tenisa w INNEJ SZKOLE prosimy o informacje w jakiej formie trenowało i jak długo (zajęcia grupowe czy indywidualne, gdzie? Czy brało udział w turniejach...itp.)
Poziom zaawansowania tenisowego Państwa dziecka: *
Prosimy o określenie wg Państwa poziomu sprawności dziecka: *
Jakie są Państwa preferencje, jeśli chodzi o intensywność zajęć w tygodniu? *
Jaka forma zajęć Państwa interesuje? (można zaznaczyć kilka opcji) *
Required
Jakie są Państwa preferencje, jeśli chodzi o dni tygodnia *
Informujemy, że wpisanie swoich preferencji nie gwarantuje otrzymania propozycji w wybranych dniach.
Required
Informacje dodatkowe:
Informacja o ochronie danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest KampinoSport Sp. z o.o., ul. Izabelińska 79, 05-082 Stare Babice, tel. 22 722 90 32 / 606 122 322.
• Twoje dane osobowe podawane przez wykonaniem usługi będą przetwarzane, wyłącznie w celu realizacji umowy wykonania wybranej przez Ciebie usługi.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia umowy i realizacji usług oferowanych w KampinoSport. W przypadku ich niepodania, nie zostanie wykonana zamawiana przez Ciebie usługa.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji usługi oraz po jej zakończeniu, w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora Danych tj.: marketingu własnych produktów lub usług, dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku realizacją usługi - zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi
dotyczącymi terminów przedawnienia roszczeń, art. 117 i nast. ustawy Kodeks cywilny (Dz. U. 1964, nr 16 poz. 93. ze zm.).
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi systemu do zarządzania, dostawcę usługi mailingu, dostawcę serwisu SMS,
• Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych.
• Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Imię i nazwisko rodzica / opiekuna *
Osoba zgłaszająca dziecko
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy