Potrzeby przedsiębiorców a COVID-19
W związku z realizowanymi przez LGD "Ziemi Chełmskiej" działaniami służącymi wsparciu lokalnej  przedsiębiorczości  w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na okres programowania 2014-2020 oraz mając na uwadze zapewnienie wysokiej jakości oraz efektywności ww. działań, zwracamy się z prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety. Ankieta jest anonimowa. Wyniki ankiety pozwolą na dostosowanie działań  realizowanych przez LGD do faktycznych potrzeb Beneficjentów.

                         Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 5 minut. Dziękujemy za wypełnienie ankiety!

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.Usługa realizowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Przedsiębiorca prowadzi działalność gospodarczą na terenie jednej z gmin objętych wsparciem LGD "Ziemi Chełmskiej" (gm.: Białopole, Dorohusk, Dubienka, Horodło, Kamień, Leśniowice, Wojsławice, Żmudź): *
2. Działalność prowadzona jest od: *
3. Działalność gospodarcza w sektorze: *
Required
4. Działalność w branży turystycznej,  rekreacyjnej lub gastronomicznej? *
5. Czy sytuacja przedsiębiorstwa uległa znaczącemu pogorszeniu w związku z COVID-19? *
6. Jeśli w pyt. nr 5 wybrano odpowiedź TAK, z jakiego typu problemami musi zmierzyć się przedsiębiorstwo w związku z COVID-19?
7. Czy w opinii przedsiębiorcy, LGD jako instytucja otoczenia biznesu mogłaby wesprzeć przedsiębiorców dotkniętych COVID-19?
Clear selection
8. Jeśli w pyt. nr 7 wybrano odpowiedź TAK lub MOŻE, jakiego rodzaju pomocy przedsiębiorca oczekiwałby od LGD?
9. Czy przedsiębiorca korzystał już ze wsparcia LGD "Ziemi Chełmskiej"? (wsparcie finansowe, wsparcie szkoleniowe, wsparcie doradcze, wsparcie promocyjne)
Clear selection
Submit
Clear form
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy