8 листопада Майстерня спілкування для ораторів-початківців

Громадський простір "Гугль87" запрошує у вівторок, 8-го листопада на офлайн-захід “Майстерня спілкування для ораторів-початківців ”, котрий є одним із низки заходів неформальної освіти з особистісного розвитку для всіх, хто хоче рухатися вперед та вдосконалюватися. Його організовує ГО “Платформа розвитку “СМР” у Кропивницькому.

Якщо ви бажаєте здобути інформацію стосовно ефективної комунікації, навчитись її правильно використовувати та дізнатися важливі правила й корисні методи знаходження спільної мови з іншими людьми, тоді вам саме сюди! Захід проведе Катерина Нестеренко - художня керівниця молодіжного театру «Резонанс» при КДПУ імені Винниченка, культорганізаторка та керівниця театрального гуртка «Їжачок» у Фортечній гімназії.

На офлайн-заході присутні отримають вміння користуватися своїм голосом і диханням, подолають страх публічного виступу, розвинуть почуття свободи у колективі, опрацюють вимову звуків, з якими виникають труднощі.

Початок заходу о 16.00, завершення о 19.00. 
Щоб взяти участь - заповніть, будь ласка, онлайн форму - https://cutt.ly/INXp1Jh і без нагадувань приходьте за адресою вул. Гоголя, 87 у вівторок, 8-го листопада.

​Відвідування інтеграційного заходу безоплатне. Участь можуть брати як місцеві жителі, так і переселенці, не залежно від статі та віку. У приміщенні хабу є облаштований простір, де діти можуть з користю провести час, поки ви берете участь в заході. 
Додаткова інформація за тел.: +38 (050) 062 20 22; +38 (066) 255 04 11, +38 (050) 992 36 74.

​Захід проводиться в рамках проєкту “Академія можливостей 2.0”, який реалізує громадська організація “Платформа розвитку "СМР” у співпраці з ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля».

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Напишіть ваше прізвище та ім’я, будь ласка *
Яку організацію чи установу ви представляєте?
*
Це може бути місце роботи, навчання, або можете зазначити свій статус: підприємець, домогосподар, безробітній, пенсіонер, тощо
Посада 
Електронна пошта *
Вкажіть свій вік (виберіть один варіант, будь ласка) *
Ми запрошуємо на заходи молодь віком від 15-ти років, або дітей у супроводі батьків
Ваш номер телефону, будь ласка, щоб ми могли повідомити про зміну у проведенні заходу *
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості СКЦ "Задзеркалля". Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні простору Gogle87 у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy