Бойкот російських товарів в Україні!

Путінська Росія без оголошення війни розпочала окупацію України, підло порушивши усі домовленості про дружбу та про ґарантії безпеки. В Україні може розпочатися кривава війна, гірша за ті, що Росія розв’язала у Чечні, Придністров’ї, Абхазії, Осетії та Грузії. Кремль хоче поставити Україну на коліна, знищити український суверенітет та державність, зробити з нас своїх рабів.

Ми, громадяни України, маємо разом усіма можливими способами боронити Україну від загарбника! Одним із методів боротьби, що його може застосувати кожен українець, є бойкот товарів окупанта. Адже Росія за ці гроші здійснює окупацію. В Україні товари загарбника мають гнити на полицях магазинів, російські банки мають збанкрутувати, російський бізнес має зупинитися. Результат бойкоту буде залежити від масовості його застосування. Українці мають продемонструвати єдність та рішучість, ми — на своїй землі й нікому її не віддамо! Долучайтесь до кампанії з бойкоту, заповнивши цю форму.

Долучитись, як побачите нижче, можна у декілька способів: роздачі листівок (зараз вони у форматі флешмобу, учасники якого одночасно у супермаркеті "помирають" від російських товарів, а декілька людей роздають інформативні листівки, наприклад - https://vk.com/stop_russia?w=wall-23483201_13026), розклеювання наліпок, а також матеріально або надрукувавши листівки/наліпки.

Макети листівок для друку із закликом бойкотувати товари окупанта, а також максимально повний список товарів тут:
https://drive.google.com/folderview?id=0BwEafOHxsM9tNVlrN2I2emYyNkE&usp=sharing

Підписуйтесь та поширюйте інформацію з наших сторінок у соцмережах:
https://www.facebook.com/StopRussia
https://twitter.com/Stop_Russia
http://vk.com/stop_russia
Англомовні сторінки:
https://www.facebook.com/russiahandsoff
https://twitter.com/russiahandsoff

Борімося — поборемо! Нам Бог помагає!
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question