Avastamisseiklus "Lääneäär"
"Lääneäär" on kauni Mandri-Eesti läänekalda ja Läänemaa avastamise ning põnevate ja huvitavate kohtade leidmise mäng. Motoriseeritud seiklust sõidetakse isiklike autode või mootorratastega ning see sobib kõigile tänavalegaalsetele sõidukitele.

Seikluse toimumisaeg: 6.06.2020

Kontaktivaba avastamisseikluse start toimub nö lendstardina. Iga osavõttev ekipaaž peab ajavahemikul 9.30-10.30 Keilast Rõõmu kaubamaja parklas asuvalt stardialalt läbi sõitma. Stardis ootavad kaasahaaratavates kottides söögid, personaalsed söögiriistad, kaardid, legendid ja kogu vajalik mudru. Stardist saab iga ekipaaž kaasa hea sõna, autokleebise ning oma päevase toidu-annuse Tactical Foodpacki (https://www.tacticalfoodpack.com/et/) näol. Määravaks saab registreerimisel märgitud sööjate arv.

Seikluse eesmärgiks on käia läbi kõik legendis etteantud punktid ning vastata temaatilisele punktiga seotud küsimustele. Teele jääb ka hulk huvipunkte, mis pole küll üldarvestuse mõttes kohustuslikud, aga külastamiseks ja avastamiseks siiski väga toredad kohad.
Nimi *
Your answer
Võistkonna nimi
Your answer
Email (Sellele aadressile saadame arve) *
Your answer
Telefoninumber *
Your answer
Sööjate arv. NB! Toitlustuse hind on 10 euri inimese kohta. Kui sööjaid pole, jäta tühjaks. Stardist saab iga ekipaaž kaasa personaalsed söögiriistad ning oma päevase toidu-annuse Tactical Foodpacki (https://www.tacticalfoodpack.com/et/) näol. Määravaks saab registreerimisel märgitud sööjate arv.NB! Toidu valmistamiseks on vaja teha vaid nii palju, et termosega soe vesi kaasa võtta (u. 300ml/paki kohta) ning konsumeerimiseks sobilik koht leida. Toredad ja sobilikud piknikukohad on kaardile valmis joonistanud.
Kommentaarid ja küsimused
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy