Cyber Security Hackathon #4
Organizohet edicioni i katert i gares Cyber Security Hackathon nga ICT Academy në bashkëpunim me Gjimnazi "Frang Bardhi"-Mitrovicë dhe Kolegji Universum. Gara kibernetike do të mbahet në shkollen Gjimnazi "Frang Bardhi"-Mitrovicë më datën 16 Prill 2019 e cila do të fillojë në orën 11:00 deri në 14:00, do të bëhet njoftimi dhe shpallja e fituesve të kësaj gare. Gjate gares do te kete edhe ligjerate lidhur me Sigurine e Informacionit.

Ju qe keni laptop eshte mire t'i merrni me vete.

Për çdo informacion shtesë apo pyetje ju lutem na shkruani
info@academyict.net

Email address *
Emri dhe mbiemri *
Your answer
Numri kontaktues *
Your answer
Qyteti *
Your answer
Jeni duke aplikuar si: *
Nëse aplikoni si ekip, shkruani emrat e bashkëpjesëmarrësve
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of academyict.net Services. Report Abuse - Terms of Service