שבו"ש בישיבת יפו תשפ"ד
ברוכים הבאים לישיבת יפו .

יחד ננצח 🇮🇱 🇮🇱 🇮🇱 .
כדאי לקרוא, ישיבת יפו הוקמה לפני 18 שנה עם מחזור של 20 תלמידים כיום אנו מונים ברוך ה' כ 150 תלמידים בישיבה: אברכים, שיעור א' ב' ג' ובוגרי צבא .פתחנו השנה את הלימוד בישיבה עם  60 תלמידים בשיעור א' בשתי קבוצות של 30 תלמידים בכל שיעור . בכל מוסדות הישיבה לומדים כיום ברוך ה'  כ 400 תלמידים כן ירבו ב4  בתי מדרש ביפו : הישיבה הגבוהה 2 מכינות קדם צבאיות : מכינת יפו וחיבת ציון ומדרשת שילוב לש"ל 

הנך מוזמן לשבו"ש בישיבתנו הרשם בקישור ובזה אנו מאשרים את בואך לישיבה . 
במהלך השבו"ש תפגשו ותלמדו עם תלמידי הישיבה והרמים, 
בהמשך היום יהיה לכם מפגש הכרות ושאלות ותשובות עם ראש הישיבה הרב אליהו מאלי .
בסיום השבו"ש הנכם מוזמנים לראיון קבלה ושיחה אישית עם הרמי"ם .
ניתן להירשם מיום ב' בשבוע לא לשכוח להביא מצעים ושק"ש 👉
👈 כתובת הישיבה טולוז 16 תל אביב יפו .

חזון הישיבה לגדל תלמידי חכמים ארץ ישראליים שמחוברים ואוהבים את עם ישראל על כל גווניו ,גדלים במידות טובות ובתורה בבית המדרש לומדים תורה שמאירה לנו את החיים ,בחיים האישיים ,והציבוריים ,בצבא,בקהילה,בזוגיות,במשפחה .תורה שנותנת משמעות בחיים ,מתוך שקידה ועמל בכל חלקי התורה בנגלה ובנסתר לאור תורתו של הרב אברהם יצחק הכהן קוק זצ"ל .

לפני 118 שנה בשנת תרס"ד (1904) עלה הרב קוק מבוייסק שבלטביה לעיר יפו והקים בה ישיבה בשכונת נווה צדק והפך להיות רבה של יפו והמושבות . מהר מאוד התחבב הרב על החלוצים הציונים במושבות והפך להיות מגדל אור ומתווה דרך  לישוב הישן והחדש .ישיבת יפו ממשיכה את דרכו של הרב קוק "במדינת תל אביב יפו" על עדותיה השונות: דתיים, מסורתיים, חילונים, ימין ושמאל ספרדים ואשכנזים , מתוך אהבה ואמונה באחדות ישראל . 

בישיבה ישנם שתי מסלולים ישיבה גבוהה ומסלול של ישיבת הסדר. אנו פותחים את היום בישיבה בלימוד ותיקון בניין האישיות לאחר מכן אנו לומדים סדר גמרא בעיון לאחר תפילת מנחה וארוחת צהרים אנו לומדים  בחבורות לימוד אמונה עם האברכים והבוגרים ולאחר מכן את הדף היומי בבקיאות ומסיימים את היום בשיעורי תנ"ך ואמונה .

 בישיבה אנו לומדים וצמאים להיפגש עם כל התורה, גמרא בעיון ובבקיאות בבלי ירושלמי , כתבי ר' נחמן מברסלב ,רמח"ל ,כתבי המהר"ל מפאג , כוזרי, רמב"ם חסידות ,ספר התניא ,פנימיות התורה מבוא לקבלה וכתבי הראיה קוק "וכל מה שליבך חפץ" . 

אנו מאמינים כי לימוד התורה בלי פחד לשאול שאלות לחקור ולדרוש את האמת לפתוח ספרים באופן עצמאי לחשוב מחדש להעמיק באמונה מתוך צימאון לד' ולחקר האמת, הוא חלק בלתי נפרד מהצמיחה הרוחנית שלנו כתלמידים בבית המדרש, ע"כ בימי שלישי מתקיים שיעור כללי של ראש הישיבה "באופקים" לימוד על דתות ותפיסות עולם מחוץ ליהדות ,שיעור של הרב עזרא באקטואליה ובתרבות המערב בעיניים של אמונה ועוד. 

אנו לומדים בחברותות , לימוד עצמי, חבורות לימוד עם בוגרים ואברכי הישיבה , שיעורים עם הרמי"ם בגמרא אמונה ותנ"ך .

ראש הישיבה הרב אליהו מאלי והרמי"ם כולם גרים ביפו בסמוך לישיבה , עונג שבת סעודות פורים בית חם וכדו' מתקיימים בבתי הרמי"ם . בשיחות אישיות ופתוחות בגובה העיניים עם הר"מ שלך אנו פתוחים לכל נושא שנוגע לחיים האישיים שלך הפתיחות והשיח הינו חלק משמעותי בהתפתחות הרוחנית שלך . 

אנו מאמינים כי החיבור לקהילה ביפו, התנדבויות, הוא חלק משמעותי בבניין הרוחני שלנו , פרויקט חונכות עולים חדשים לבר מצווה ,הדלקת נרות חנוכה בבתי קשישים ,הובלת טקס יום הזיכרון הכללי ביפו ,ריקוד דגלים ביום העצמאות ויום ירושלים ברחובות יפו , תהלוכה של ספרי תורה בשמחת תורה, ועוד . גם הוא נדבך חשוב בקומה הרוחנית שלך . 

ברוך הבא לישיבה . 
קובי סופר 050-6527774  .
לפרטים נוספים אפשר להתקשר ,
 או לשלוח הודעה Sms \ WhatsApp . 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
שיעור כללי ראש הישיבה הרב אליהו מאלי .
סרטון תדמית,עמותת "מאירים ביפו" : ישיבת יפו , המכינות הקדם צבאיות, המדרשה וקהילת יפו 🌼
שם פרטי ומשפחה *
מספר פלאפון   *
ישיבה תיכונית   *
אני מעוניין להגיע בתאריך ... *
MM
/
DD
/
YYYY
ברוך הבא. שאלות והערות כלליות: אגיע ליומיים/שלושה, אלרגיות למזון וכדו' 
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of מ"ה יפו פעמי בת ציון. Report Abuse