Registracija į dviračių žygį „Tau – minutė, kitam – gyvenimas“
Rugsėjo 9 dieną kviečiame Tave prisijungti prie dviračių žygio, kuris skirtas Pasaulinei savižudybių prevencijos dienai paminėti. Šia proga į dviračių žygius susiburia milijonai žmonių skirtingose pasaulio šalyse.

Šių metų šūkiu „Tau – minutė, kitam – gyvenimas“ siekiama parodyti, kad kiekvienas, vadinasi ir Tu, gali padėti žmogui, turinčiam minčių apie savižudybę ir kartais tam gali užtekti tik minutės.

Dviračių žygis startuos 11 val. prie Baltojo tilto. Nuvažiavę simbolinius 10 km Vilniaus gatvėmis ir Vingio parku, dviratininkai 13 val. grįš prie Baltojo tilto, kur visų dalyvių lauks piknikas, muzika, žaidimai ir pokalbiai.

Tavo registracija padės mums apskaičiuoti bendrą visų dalyvių numintą atstumą ir pasirūpinti atributika bei vaišėmis.

Vardas
Your answer
El. pašto adresas
Your answer
Noriu gauti priminimą apie dalyvavimą dviračių žygyje el. paštu
Ačiū už Tavo minutę ir iki pasimatymo rugsėjo 9 d. prie Baltojo tilto Vilniuje. Dėl dviračių žygių kituose miestuose, sek miesto naujienų puslapius.
Jeigu turi klausimų, parašyk kristina.lymantate@jaunimolinija.lt arba paskambink numeriu +370 607 86698. Taip pat gali prisijungti prie specialiai renginiui sukurto Facebook puslapio „Pasaulinė savižudybių prevencijos diena“.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Jaunimo Linija. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms