Реєстрація учасників всеукраїнського круглого столу на тему: “Переселенці: повноправні громадяни України чи вигнанці?”
22 березня 2018 року (четвер) о 10. 30 у великому конференц–залі Національної академії наук (м. Київ, вул. Володимирська, 55) відбудеться всеукраїнський круглий стіл “Переселенці: повноправні громадяни України чи вигнанці? Які проблеми внутрішньо переміщених осіб спромоглася вирішити держава за чотири роки?”.

До участі запрошуються лідери переселенських громадських організацій, представники Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО; Мінрегіонбуду; Міністерства соціальної політики; Посольства Канади; Інтерньюзу в Україні; Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву; Міністерства інформаційної політики; журналісти та всі зацікавлені у вирішенні проблем переселенців.

Захід проводиться Інститутом демократії імені Пилипа Орлика (ІДПО) в рамках проекту Інтерньюзу за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.

Зареєструватися на захід необхідно, заповнивши цю форму до 23.59 неділі, 18 березня 2018 р. та обов'язково отримати підтвердження щодо участі від організаторів до 12.00 понеділка, 19 березня п.р.
ІДПО компенсує витрати на проїзд за наявності проїзних документів (купе поїзда, 2 клас ІС+, автобус) та проживання (у разі необхідності). Детальна інформація за телефонами 066 224 36 55, 067 665 42 49.

Початок реєстрації в день заходу о 10.00.

Ваше прізвище, ім'я та по-батькові (повністю) *
Your answer
Назва населеного пункта, в якому ви мешкаєте *
Your answer
Місце роботи, статус *
Your answer
Ваш мобільний телефон *
Your answer
Ваша електронна адреса (за виключенням скриньок, розташованих на російських сервісах) *
Your answer
Чи потрібен вам готель? Якщо так, вкажіть, будь ласка, дату і час в'їзду та виїзду *
Your answer
Зазначте орієнтовну суму витрат на проїзд в обидві сторони *
Your answer
ДЯКУЄМО!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms