Реєстрація "Active citizens"
Щорічний табір "Active Citizens Camp" - місце, де створені ідеальні умови для твого розвитку, освіти та потужного нетворкінгу.

Окреме слово нашому чарівному місцю.
Місце проведення табору – с. Кам’янка, де серед скельних берегів тече ріка, утворюючи великі та малі мальовничі водоспади.
Трохи ходи майже вертикально до гори і перед вашими очима постає плесо невеликого озера з темною прозорою водою. Абсолютна тиша. Береги поросли мохом, на воді жодного руху. Трохи моторошно. Але цікаво і гарно.
Неподалік, на вершині гори Ключ, знаходяться скелі з пісковика. Тут також знаходяться печери та каньйони. Каньйони утворилися внаслідок тріщин та зсувів породи хребта Ключ. Ці тріщини в скелях утворюють цілі лабіринти. Деякі з них мають довжину декілька сотень метрів.

Active Citizens (Активні Громадяни) - програма Британської Ради(БР) спрямована на розвиток громадського суспільства, формування міцних горизонтальних зв'язків в локальних громадах, побудови міжкультурного діалогу та соціального розвитку. У світі програма стартувала у 2009 і реалізується більш ніж у 40 країнах

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Організаційний внесок учасника - 400 грн.(кошти на смачнющу їжу)

Дедлайн на реєстрацію: 1 серпня.
Час табору: 15-19 серпня.
Місце проведення: с. Кам‘янка (Львівська обл.).

Facebook: https://fb.com/events/302588680278839
Instagram: activecitizensfricamp
Telegram: https://t.me/activecitizenscamp

Конктактний номер:0682216944 (Анастасія)

Організатори табору - ВМГО ФРІ Plus Львів, ГО ‘СТАН’, Донецький національний університет імені Василя Стуса, "Центр громадянської активності "Результат" та Британська Рада.

Відео з минулого табору: https://youtu.be/B3zIGw3YGVA

Ім'я, прізвище: *
Твоя електронна скринька: *
Посилання на сторінки у соціальних мережах: (Facebook, Instagram, Telegram) *
Номер телефону *
Звідки я: *
Дата народження: *
MM
/
DD
/
YYYY
Сфера діяльності:
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service