Denný kemp MyDANCE 2023
Ďakujeme za záujem o náš denný kemp, nižšie Vám poskytneme bližšie informácie a môžete tu uskutočniť aj celú rezerváciu. Hneď na začiatok uvedieme, že kemp je vhodný pre tanečných začiatočníkov aj pre pokročilé deti a radi privítame aj deti, ktoré niesu našimi členmi.

Začnite prosím zadaním Vášho e-mailu aby sme Vám po úspešnom dokončení rezervácie mohli poslať kópiu celej prihlášky. V prípade akýchkoľvek otázok volajte 0903/54 99 44 :-)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Popis denného kempu :
Denný kemp bude prebiehať v 2 termínoch a to 10. - 14.júla a 24. - 28.júla 2023, pričom Vami požadovaný termín si môžte zvoliť nižšie v tomto formulári. Pojde o celodennú aktivitu zameranú nie len na tanec ale aj zábavu formou rôznych (nie len) tanečných hier, zabavíme sa aj vlastnou ručnou výrobou, diskusiou s trénerom o hip hope a tanci ako takom, sledovanie videí resp filmov a iné zábavné aktivity vnútri aj vonku.

Cena jedného týždňa s komplet stravou je 150 Eur, pričom ak sa rozhodnete pre dva týždne, reps. máte 2 deti poskytneme Vám zľavu a cena za týždeń bude 135 Eur. Úspešná rezervácia je spojená s úhradou zálohy vo výške 80 Eur, info o úhrade Vám formulár ponúkne na konci tejto prihlášky. Kompletnú úhradu potom uskutočníte pred koncom školského roka na základe nami vystavenej faktúry, ktorú Vám zašleme na kontaktný e-mail spolu s info správou.
Rozvrh :
Denný kemp bude prebiehať od pondelka do piatku v čase od 7:30 do 16:00 pričom výstupom z kempu pre rodičov bude aj video z celo-týždenných zážitkov a aktivít ako aj parádna tanečná choreografia, ktorú sa deti naučia. Každý deň budú aktivity prebiehať pod dohľadom našich trénerov.

Detailný rozvrh :

1. 7:30 - 8:00 príchod
2. 8:00 - 10:30 rozcvička a aktivita
3. 10:30 - 11:00 desiata
4. 11:00 - 12:30 aktivita
5. 12:30 - 13:30 obed
6. 13:30 - 15:00 aktivita
7. 15:00 - 15:30 olovrant
8. 15:30 - 16:00 - odchod

Záväzne prihlasujem moje dieťa na denný kemp v zašktrnutom termíne (Ak prihlasujete 2 vlastné deti so zľavou, využite termín č.1b-2b. Zľava pre 1 dieťa na 2 týždne bude dodatočne potvrdená ručne): *
Required
Meno a priezvisko dieťaťa : *
Meno a priezvisko druhého prihláseného dieťaťa na zľavu :
Adresa dieťaťa (detí) : *
Meno a priezvisko rodiča : *
Telefonický kontakt na rodiča : *
Vypíšte zdravotné alebo iné obmedzenia dieťaťa (detí) :
ZASIELAM zálohu na úspešnú rezerváciu : *
Required
Dátum vyplnenia prihlášky : *
MM
/
DD
/
YYYY
Stlačením tlačidla ODOSLAŤ (pozri nižšie) odošlete a úspešne dokončíte rezerváciu. Bez tohto kroku NEBUDE Vaša prihláška zaregistrovaná a my o nej nebudeme vedieť. Ak Vám príde kópia rezervácie na Váš mail (pozrite aj spam) všetko je v poriadku a rezerváciu máme v systéme aj my. Prosíme nezabudnite na úhradu zálohy :-) Ďakujeme, MyDANCE
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy