NVO plenērs 2021 Latgalē
Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” aicina Latgales NVO līderus, neformālu grupu pārstāvjus un aktīvos iedzīvotājus piedalīties "NVO plenērā 2021", kas norisināsies no 2021.gada 16. līdz 18. septembrim Rēzeknes novadā. Plenērs ir mērķēts pilnveidot pilsoniski aktīvo līderu kompetences, stiprināt pilsoniskās prasmes un veicināt sadarbību.

Plenēra detalizēta programma pieejama biedrības mājas lapā www.nvoc.lv.

NVO plenērs 2021 norisinās projekta "Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai" (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Jūsu vārds, uzvārds *
2. Jūsu tālr. Nr. *
3. Pārstāvētā organizācija *
4. Norādiet, kādi ir ierobežojumi ēdināšanā *
Veģetārietis/vegāns/laktozes nepanesība u.c. ierobežojumi, kas organizatoriem būtu jāzina, nodrošinot Jums ēdināšanu plenēra ietvaros
Uz tikšanos plenērā!
Mēs garantējām drošu datu apstrādi, uzglabāšanu un konfidencialitāti, kā arī personu datu un saņemtās informācijas neizpaušanu trešajām personām, saskaņā ar prasībām, ko nosaka tiesiskais regulējums. Jūsu kontaktinformāciju izmantosim tikai ar mērķi sniegt informāciju par plenēru un pēc tam par progresu un kopējiem rezultātiem. Dalībnieku saraksts tiks uzrādīts arī projekta finansiālajam atbalstītājam.
Plenēra laikā tiks fotografēts ar mērķi nodrošināt projekta publicitāti.
Pasākumā ir jāievēro visi epidemioloģiskās drošības noteikumi. Plenēra dalībniekiem būs jāuzrāda derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi šo koronavīrusa slimību. Informācijai: www.Covid19sertifikats.lv
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy