Реєстрація громадської організації або ініціативи з України в Центрі Підтримки Координації  (Варшава)
Якщо Ви є частиною української громадської організації або неформальної ініціативи з Украіни і зараз знаходитесь в Польщі, Ви можете відновити вашу громадську діяльність за допомогою нашого Координаційного Центру.
Він був створений 7 березня 2022 року, аби підтримати громадські організації та неформальні волонтерські рухи, налаштувати співпрацю з іншими організаціями та фундаціями з Польщі.

Ми пропонуємо: актуальну довідкову інформацію, місця для постійної та короткострокової роботи як індивідуальної, так і колективної, приміщення для переговорів та тренінгів, решта - за потребами. Ми потребуємо активних та готових до співпраці українок та українців, аби разом долати виклики сьогодення і ефективно працювати над щоденними задачами Центру.

До нас періодично звертаються донори та партнери, які шукають представників громадських організацій з метою підтримки та співпраці, тому просимо вас вказувати якнайповнішу інформацію, яку ми зможемо переказати нашим партнерам. Якщо Ви знаходитесь не у Варшаві, ми допоможемо Вам знайти дружню організацію у місті вашого проживання.

Координаційний Центр відкритий для всіх суб'єктів підтримки (НУО, неформальні рухи, громадські установи, компанії та інші структури). Центр створений за ініціативою Варшавської комісії соціального діалогу для іноземців Варшавської міської адміністрації. Оператором Центру є Фундація «Inna Przestrzeń» (www.innaprzestrzen.pl)

Ми знаходимось: Палац Культури та Науки, парадний вхід з Маршалковської - 4 поверх (Rudniewa Room).
Координатор програми підтримки організацій з України: Поліна Вєтрова, polina.cwkw.info@gmail.com, +48 795112756

Для реєстрації в Центрі заповніть дану анкету:

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я та прізвище *
Назва вашої організації *
Введіть назву юридичної особи (організація, неформальний рух, інше)
Опишіть діяльність вашої організації *
Напр. діяльність в сфері культури, правова допомога, робота з молоддю тощо. Додайте посилання на інтернет-джерела (сайт, сторінку в соц. мережах тощо - вашої організації та/або власну)
З якої Ви області (регіону) України?
Потреби *
Центр пропонує: інформацію, місця для постійної або короткострокової роботи, кімнати для зустрічей та навчання. Решту організуємо разом, виходячи з інших спільних потреб. Вкажіть, які маєте потреби і наскільки вони термінові.
Пропоновані ресурси *
Можливі ресурси чи інша підтримка, яку ви можете запропонувати іншим громадським організаціям (волонтерство, обладнання, послуги тощо)
Мови, якими Ви володієте
Зазначте також, якщо володієте іноземними мовами, на якому рівні (1 - розуміння, 2 - комунікації, 3 - середньому, 4 - професійному)
Контактний телефон *
Електронна адреса *
Населений пункт, в якому Ви знаходитесь та/або маєте можливість працювати *
Напишіть, як Вам зручніше тримати з нами контакт:
Месенджер, телеграм, інста, телефон, мейл і т.п. в порядку пріоритетності (та додайте посилання, якщо Ви не подали його вище)
Контакт з іншими *
Чи Ви хочете, щоб ваш контакт був доступний для інших організацій?
Звідки Ви дізналися про наш Координаційний Центр Підтримки?
Чи потребуєте ви простору для роботи у нашому варшавському офісі?
Якщо потребуєте місце для праці, зустрічей, індивідуальної та групової роботи, опишіть, будь ласка, ваші потреби детальніше: скільки осіб у вашій команді у Варшаві на даний час, і скільки може бути пізніше, чи потребуєте додатково компютерне забезпечення, харчування, як часто потребуєте простір для роботи і т.д. Розуміємо, що потреби можуть змінюватися, тому просимо зазначити актуальну на даний час інформацію
Якщо Ви хочете задати питання чи маєте інші важливі уваги, які ми маємо врахувати, напишіть про це тут:
Clear selection
Згода на обробку персональних даних *
На підставі ст. 13 (1) та (2) Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних та про вільне переміщення таких даних, та скасування Директиви 95/46 / EC (загальне положення про захист персональних даних) - надалі іменується Регламентом, ми хотіли б повідомити вас, що: 1) Адміністратором ваших персональних даних є Фонд «Inna Przestrzeń» (вул. Nowy Świat 23/25 lok. 32 00-029 Варшава). Ви можете зв’язатися з адміністратором персональних даних за електронною поштою: inna@innaprzeń.pl, тел.: +48 (0) 22 299 04 292) Обробка ваших персональних даних здійснюється на підставі ст. 6 п. 1а Положення, тобто згода суб’єкта даних. 3) Надані вами персональні дані будуть оброблені з метою реєстрації суб’єкта в Центрі координаційної підтримки 4) У зв’язку з обробкою даних з метою зазначеного в пункті 3, одержувачі Ваших персональних даних будуть авторизовані Фондом «Inna Przestrzeń». 5) Ваші персональні дані будуть зберігатися до закінчення роботи Центру 6) У зв’язку з обробкою ваших персональних даних ви маєте право на доступ до ваших даних, на виправлення, видалення, обмеження їх обробки та інші права в цьому відношенні, що випливають із чинного законодавства. 7) Ви маєте право відкликати цю згоду в будь-який час, не впливаючи на відповідність обробки, яка була здійснена на підставі згоди до її відкликання, відповідно до чинного законодавства. 8) У разі виявлення незаконної обробки персональних даних у Фонді Inna Przestrzeń Ви маєте право подати скаргу до контролюючого органу, уповноваженого з питань захисту персональних даних. 9) Надання Вами своїх персональних даних є добровільним, але відмова в їх наданні рівносильна неможливості участі у зустрічі 10) Ваші дані не оброблятимуться в автоматизованому порядку та не будуть профільовані.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy