Пријава за учество - Работилница на тема „Застапување засновано на податоци“
24.09.2018, Центар за интеркултурен дијалог - ЦИД, Куманово, 10.30 - 13.00 часот
Име и презиме *
Your answer
Организација (доколку не членувате во организација запишете дека не членувате) *
Your answer
Телефон *
Your answer
Имејл *
Your answer
Вашите очекувања од оваа работилница
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Reactor. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms