Опитування адвокатів, які бажають узяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи з вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги (липень-вересень 2019 року)

Тренінг «Робота з вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги» проводиться за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги за фінансової підтримки Уряду Канади.

Мета тренінгу – розвиток комунікативних навичок для роботи із вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги, зокрема – постраждалих від домашнього насильства та гендерно обумовленого насильства, дітьми, учасниками АТО, внутрішньо переміщеними особами та особами похилого віку.

Основна увага на тренінгу буде приділятися саме «м’яким навичкам» (soft skills), а саме – аналізу та відпрацюванню навичок побудови першого контакту та подальшої ефективної комунікації з клієнтами, інтерв’ювання та консультування клієнтів. Зокрема, учасники будуть працювати над інструментами ефективної комунікації, бар’єрами/фільтрами сприйняття (які можуть стати причиною стереотипів та дискримінації), активним слуханням та емпатією, а також етичними, ціннісними аспектами й іншими особливостями роботи з вразливими групами клієнтів. Крім того, увага буде приділена роботі зі стресом та емоціями, запобіганню професійного вигорання та підтримання себе в ресурсному стані.

Робота над «м’якими навичками» (soft skills) є дуже важливою, оскільки в професійному житті часто увага приділяється лише «твердим навичкам» (hard skills) – таким як, наприклад, знання відповідного законодавства та процедур, в той час як саме «м’які навички» мають значний вплив на результати роботи з клієнтами та якість надання їм правової допомоги.

Формат тренінгу передбачає активну участь усіх протягом двох днів тренінгу, виконання практичних вправ та завдань, роботу в міні-групах, аналіз та обговорення кейсів та відеоматеріалів, обмін досвідом між учасниками та відверте спілкування.

Пропонуємо вам обрати бажані дати та місто участі у тренінгу. Після відбору учасників працівники правових клубів PRAVOKATOR повідомлять вам детальну інформацію про захід.

Під час формування груп будуть враховані ваші побажання, але при досягненні максимальної кількості учасників у групі тим, хто зареєструється раніше, буде віддано пріоритет, іншим зареєстрованим можуть запропонувати інші дати або міста проведення тренінгу. Просимо поставитись до цього з розумінням.

Усі витрати на проїзд, проживання та харчування під час тренінгу будуть забезпечуватися за рахунок українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».
Прізвище, ім'я та по батькові (повністю) *
Your answer
Номер контактного телефону *
Your answer
Адреса електронної пошти *
Your answer
Укажіть Вашу стать *
У якому регіоні Ви переважно здійснюєте свою адвокатську діяльність? *
Укажіть номер Вашого свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, дату його видачі та ким воно видане (у форматі: "№ 555, видане 19.07.2012 Житомирською обласною КДКА") *
Your answer
Укажіть Ваш стаж активної адвокатської практики (з моменту початку активної адвокатської практики, а не з моменту отримання свідоцтва) *
Вкажіть Вашу спеціалізацію *
Required
З яким центром/центрами з надання БВПД у Вас укладено контракт/контракти? *
Required
Скільки років Ви співпрацюєте з системою БПД? *
Your answer
В одному абзаці сформулюйте, будь ласка, чому Ви хотіли б узяти участь у тренінгу «Розвиток навичок роботи з вразливими групами клієнтів системи БПД»? *
Your answer
З якими вразливими групами клієнтів Вам доводилося працювати? *
Required
Укажіть інші вразливі групи клієнтів, з якими Вам доводилося працювати:
Your answer
Чи важко Вам працювати із зазначеними вище групами клієнтів?
Якщо Вам важко працювати із зазначеними вище групами клієнтів, напишіть одним реченням, чому
Your answer
Які навички Ви хотіли б розвинути для роботи з вразливими групами клієнтів?
Your answer
Чи проходили Ви навчання щодо роботи з вразливими групами клієнтів? *
Якщо Ваша відповідь так, уточніть, будь ласка, що це було за навчання та хто його проводив
Your answer
Чи проходили Ви тренінги з розвитку м'яких навичок (soft skills)? *
Якщо Ваша відповідь так, уточніть, будь ласка, що це було за навчання та хто його проводив
Your answer
Які етичні питання роботи із вразливими групами клієнтів Вас хвилюють найбільше?
Your answer
Укажіть бажане місце та дату участі у тренінгу *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service