Cesty k inklúzii - víkendové akreditované vzdelávanie Senec
Trojmodulové akreditované vzdelávanie Cesty k inklúzii pozostáva z troch dvojdňových modulov. Prvý cyklus sa uskutoční počas víkendov v termínoch 4. - 6. októbra a 8.-10. novembra 29. novembra - 1. decembra. Začiatok je v piatok o 17:00 hod. záver v nedeľu na obed. Uskutoční sa v priestoroch penziónu diakonického združenia Betánia v Senci na Slnečných jazerách. V penzióne je možné ubytovanie a celodenná strava ( ubytovanie nie je povinné ). Izby sú dvoj a trjlôžkové, sociálne zariadenia sú spoločné pre 2 izby. Organizačné pokyny na každý konkrétny modul dostanú prihlásení účastníci.

Účastnícky poplatok za 1 modul je 25 eur. Ak sa prihlásite na všetky tri moduly súčasne, celkový poplatok je 60 eur (platí iba pri platbe celej sumy vopred). Za stravu a ubytovanie sa neplatí žiadny ďalší poplatok. Účastníci so ZŤP a rodičia detí so ZŤP a skupiny nad 5 osôb z jednej organizácie platia iba symbolický poplatok 10 eur za registráciu na vzdelávanie.

Prvý modul je povinný, po jeho absolvovaní je možné vybrať si jeden alebo obidva pokračujúce moduly. Na záver vzdelávania prebieha overenie v praxi formou vlastnej aktivity v oblasti inklúzie.

Aktivita sa realizuje v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Absolventi vzdelávania dostanú certifikát s celoštátnou platnosťou.


Email address *
Meno a priezvisko, tituly
Your answer
Telefónne číslo
Your answer
Adresa
Your answer
Organizácia
Your answer
Fakturačné údaje ( v prípade, že žiadate o vystavenie faktúry uveďte presnú adresu sídla organizácie, ICO, DIC, c.u. prípadne kontaktnú osobu)
Your answer
Moje zaradenie (pracovník s mládežou, školiteľ, dobrovoľník a podobne)
Your answer
Prihlasujem sa na ( zaškrtnite vybraný modul alebo všetky tri)
Mám špeciálne požiadavky na stravovanie (napíšte aké)
Your answer
Mám špeciálne potreby týkajúce sa môjho zdravotného stavu - uveďte aké
Your answer
Moja motivácia pre účasť na školení , skúsenosti a očakávanie
Your answer
Čestne prehlasujem, že spĺňam kritériá pre účasť na vzdelávaní ( vek min.18 rokov, prax 1 rok s mladými ľuďmi so špeciálnymi potrebami alebo minimálne ukončené stredné vzdelanie bez potreby praxe)
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service