Ideju skatuve zaļākai Latvijai
Laba ideja ir tā, kas tiek pausta skaļi un aizrauj vēl kādu. Katrā no mums ir inovators, kurš var pozitīvi ietekmēt Latviju un tās vides kvalitāti, vai tā būtu plastmasas aizstāšana ar vaskadrānu, jaunas šķirošanas urnas izveide vai saules enerģijas kolektors.

Piesaki savu ideju atvērtajai skatuvei «Ideju skatuve zaļākai Latvijai», uz skatuves sarunu festivālā LAMPA 30. jūnijā plkst.18.00-19.30 izsaki to skaļi un atrodi domu biedrus Latvijas zaļākai nākotnei!
Piesaki savu ideju līdz 26. jūnijam šeit - https://ej.uz/idejuskatuve2018 


Ikdienas skrējienā šķiet, ka klimata pārmaiņas un plastmasas salas okeānos neattiecas uz mums un mūsu valsti. Ziņu virsraksti prognozē, ka Latvijai neizdosies uzlabot vides kvalitātes rādītājus līdz 2020. gadam, kā to pieprasa Eiropas Komisija, un valstij, ļoti iespējams, tiks piemērotas soda sankcijas. Mēs redzam, ka Latvijas iedzīvotājiem ir gan lielāka, gan mazāka mēroga idejas, kas palīdzētu un padarītu ikdienas gaitas un saimniekošanu videi draudzīgāku.

Tāpēc RTU sadarbībā ar kustību Zero Waste Latvija un Vidzemes augstskolu aicina pieteikties «Ideju skatuvei zaļākai Latvijai» sarunu festivālā LAMPA laikā, lai dalītos par savu ideju, pakalpojumu, produktu, kas padara vai padarīs Latviju zaļāku un palīdzēs citiem kļūt videi draudzīgākiem.

Sesijas laikā no plkst.18.00 līdz 19.30 tiek nodrošināta iespēja ne tikai paust skaļi savu ideju, iepazīstināt ar esošo vai topošu produktu, pakalpojumu vai iniciatīvu pārējos sesijas apmeklētājus, bet arī satikt domubiedrus, dalīties un ģenerēt jaunas idejas, iedvesmoties, atvērt acis jaunai pieredzei, veidot sadarbību ar mērķi padarīt Latviju zaļāku.

Sesija notiek sadarbībā Zero Waste Latvija un Vidzemes augstskolu.

Esi LAMPĀ un dalies dzīvē!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds Uzvārds *
Telefona nr. *
E-pasta adrese *
Man ir
Column 1
ideja
reāls produkts
izmantojams pakalpojums
cits
Īss apraksts *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy