Nowa rzeczywistość rozmów kwalifikacyjnych – nie daj się zaskoczyć! 31.03.2021

Na pewno dobrze się prezentujesz podczas interview? Online? Podczas całej rekrutacji? Innymi słowy: czym się różnią rozmowy kwalifikacyjne online od offline?

Wydaje Ci się, że rozmowa kwalifikacyjna via Skype / Zoom / MS Teams to jest to samo co rozmowa w realu? Nic bardziej mylnego! Te rozmowy są o wiele bardziej wymagające! I mimo tego, że większość z nas funkcjonuje w rzeczywistości digitalowej od początku pandemii, duża część kandydatów nadal niekorzystnie (albo nawet źle) się prezentuje. Nie potrafią nawiązać relacji z rozmówcą i wpadają w tryb „ping pong” – pytanie / odpowiedź, pytanie / odpowiedź – jak na przesłuchaniu. A przecież nie o to chodzi – zwłaszcza jeśli chodzi o doświadczonych managerów i executives.

Podczas webinaru Anna Zadrożna (były rekruter i Dyrektor HR, doświadczony doradca) z Career Angels nakreśli różnice pomiędzy procesami rekrutacyjnymi prowadzonymi online i offline i podzieli się najważniejszymi wskazówkami, jak się odpowiednio przygotować.

Pokaże także w jaki sposób standardowi kandydaci (ok. 75%) odpowiadają na pytania podczas rozmów kwalifikacyjnych i jak to można zrobić jeszcze lepiej, by się pozytywnie wyróżnić. Dodatkowo omówi, jak sobie radzić z najczęstszej zadawanymi pytaniami.

Dołącz do spotkania z serii Talent Tree, pt. "Nowa rzeczywistośc rozmów kwalifikacyjnych - nie daj się zaskoczyć"
Kiedy? Środa, 31 marca, o godzinie 17:00
Imię:
Nazwisko:
E-mail: *
Numer telefonu (+48#########):
Jestem...
Clear selection
Program:
Jak dowiedziałeś się o spotkaniu?
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Warsaw University of Technology - Business School. Report Abuse