Twórcy i niepełnosprawność
Jednym z postulatów środowiska po konferencji „Sztuka i niepełnosprawność: przekraczanie granic” było stworzenie okazji do częstszych spotkań i rozmów. Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz British Council pragną wyjść naprzeciw tej potrzebie, inicjując cykl spotkań Twórcy i niepełnosprawność.
Chcemy zaprosić wszystkie chętne osoby z niepełnosprawnością – zajmujące się sztuką i zainteresowane rozwojem w tej dziedzinie – do wspólnego zbudowania grupy roboczej, która będzie spotykała się raz na kwartał, by wymieniać się doświadczeniami oraz określać i szukać rozwiązań dla kluczowych kwestii w obszarze współpracy między artystami z niepełnosprawnością a instytucjami kultury. Mamy nadzieję na zbudowanie sytuacji otwartej debaty, by dać przestrzeń na przedyskutowanie najważniejszych zdaniem członków grupy kwestii.

Spotkania będą się odbywały raz na kwartał w następujących terminach:
15 listopada 2019 roku
24 lutego 2020
9 czerwca 2020
5 października 2020
w godz. 11.00-17.00 w siedzibie Instytutu Teatralnego (za wyjątkiem pierwszego spotkania, którego miejsce podamy w późniejszym czasie).

Instytut Teatralny zwraca koszty podróży i zaprasza na przerwę kawową oraz lunch podczas każdego spotkania.

Szczegółowych informacji udziela Justyna Czarnota: tel: 22 501 70 20 lub 534 103 020, mail: justyna.czarnota@instytut-teatralny.pl

Organizatorzy: Instytut Teatralny im Zbigniewa Raszewskiego, British Council

Spotkania odbywają się w ramach projektu „Teatr-Taniec-Niepełnosprawność” realizowanego przez Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego, British Council oraz Instytut Muzyki i Tańca i są częścią międzynarodowej współpracy w ramach projektu „Europe Beyond Access”, realizowanego przy wsparciu programu Creative Europe - finansowanego przez Unię Europejską.
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Czy jest Pan/Pani osobą z niepełnosprawnością? *
Jeśli tak, proszę o określenie Pani/Pana potrzeb związanych z udziałem w spotkaniach?
Dlaczego chciałaby Pani / chciałby Pan brać udział w spotkaniach? *
Your answer
Jakie tematy chciałaby Pani / chciałby Pan poruszać podczas spotkań? *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Instytut​ Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Report Abuse