Reģistrācija jaunā Ropažu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021.-2037.gadam un attīstības programmas 2021.-2028.gadam izstrādes darba grupu sanāksmēm
Šī ir reģistrācijas forma tematisko darba grupu sanāksmēm, kas notiks tiešsaistē, ZOOM platformā. Dalībniekiem pirms katras sanāksmes tiks izsūtīta piekļuves saite uz jūsu norādīto e-pasta adresi. Dalībniekiem nav obligāti nepieciešams instalēt ZOOM programmu savā ierīcē, būs iespējams pieslēgties, izmantojot interneta pārlūku.

Līdz ar pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu Stopiņu, Ropažu, Garkalnes novadi un Vangažu pilsēta iekļausies vienā Ropažu novadā. Pašvaldības ir uzsākušas darbu pie kopējas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādes.

Pašvaldības aicina iedzīvotājus iesaistīties jaunā novada stratēģijas un attīstības programmas izstrādes darba grupās:
20.maijā darba grupa par tēmu “Mobilitāte” plkst. 16.00,
24.maijā darba grupa par tēmām “Mājoklis” un “Attīstība” plkst. 15.00,
3.jūnijā darba grupa par tēmu “Sociālā joma” plkst. 16.00,
10.jūnijā darba grupa par tēmu “Izglītība” plkst. 16.00.
Vārds, Uzvārds *
E-pasts *
Tālruņa nr.
Institūcija/amats vai dzīvesvietas adrese *
Plānojumu apmeklēt: *
Required
Datu apstrāde
Personas dati tiks izmantoti tikai jaunā Ropažu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021.-2037.gadam un attīstības programmas 2021.-2028.gadam vajadzībām saskaņā ar VDAR - Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy