Telpa un līdzdalība visiem - Baldone
Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar biedrībām "Piedzīvojuma Gars", "Attīstības platforma YOU+", "Jaunatne smaidam", "Protests" un Klubs "Māja" uzsāk diskusiju ciklu "Telpa un līdzdalība visiem". Diskusiju cikla laikā februārī norisināsies 10 diskusijas Latvijas reģionos - Kurzemē, Zemgale, Vidzemē, Latgalē un Rīgā.

Biedrība "Jaunatne smaidam" 21. februārī no plkst. 14.30 līdz 16.30 organizē pastaigu - diskusiju jauniešiem par to kā iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos savā pilsētā un novadā. Pasākums norisināsies brīvā dabā iepazīstot Baldones pilsētu un sarunājoties par līdzdalības veidiem un jauniešu iespējām iesaistīties lēmumu pieņemšanā. Pastaigas noslēgumā dalībniekiem būs nodrošināta silta tēja un uzkodas.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 18. februārim plkst. 16.00.  Informācija par tikšanās vietu tiks nosūtīta apstiprinātajiem dalībniekiem.

Diskusijas norisinās Eiropas Jaunatnes dialoga ietvaros, tās līdzfinansē Eiropas Savienība.
 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Vecums *
Vai pārstāvi kādu organizāciju? *
Ja pārstāvi kādu organizāciju, lūdzu norādi tās nosaukumu
Kā tu vērtē savas iespējas panāktu izmaiņas savā pašvaldībā? *
Tālrunis *
E-pasts *
Paziņojums par datu apstrādi
Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana, filmēšana, audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Informējam, ka personu datu apstrāde notiek sabiedrības interesēs.
Personas datu apstrādes pārzinis ir LR Izglītības un zinātnes ministrija, Reģ.Nr.90000022399, Rīgā, Vaļņu ielā 2, LV-1050
https://izm.gov.lv/lv/ministrija/personu-datu-apstrade

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Jaunatne smaidam. Report Abuse