Daj dom tymczasowy dla naszych podopiecznych
Szukamy miejsc i ludzi, którzy zechcą bezinteresownie wspomóc porzucone i cierpiące zwierzęta, ofiarując im swój DOM i odrobinę swojego CZASU. Wszelkie koszty związane z utrzymaniem podopiecznego ponosimy my!

Stworzenie domu tymczasowego to doskonały sposób na pomoc zwierzętom, zwłaszcza w przypadku osób, które - z różnych powodów - nie chcą lub nie mogą angażować się w inny sposób. Żeby stworzyć dom tymczasowy dla psa, myszki lub kota, nie potrzeba zbyt wiele. Przede wszystkim trzeba zapewnić zwierzętom odpowiednie warunki.

Każdy okres czasowej opieki nad zwierzętami jest dla nas cenny: nawet jeśli miałyby być to 2 dni. Czasem tylko tyle wystarczy, żeby znaleźć zwierzęciu stały dom lub przenieść go do innego miejsca. Czasem tylko tyle wystarczy, żeby uratować zwierzę.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy *
Miejscowość zamieszkania *
Adres miejsca zamieszkania *
Wiek *
Gdzie mieszkasz *
Czy Twoi domownicy wyrazili zgodę na uczestnictwo w programie? *
Czy właściciel lokalu wyraża zgodę na obecność zwierzęcia? *
Czy masz doświadczenie w opiece nad zwierzętami? *
Czy masz inne zwierzęta? A jeśli tak, to jaki jest ich stosunek do innych zwierząt? *
Czy w domu są dzieci? *
Czy jesteś osobą mobilną? (wizyty u weterynarza, etc.) *
Ile godzin dziennie (średnio), zwierzę przebywałoby samotnie w domu? *
Na jak długi okres chciałbyś/ chciałabyś być domem tymczasowym? *
Jakie zwierzęta możesz wziąć pod opiekę? *
Required
Jakie zwierzęta preferujesz w opiece? *
Required
Administratorem Twoich danych jest SOZ Widzialna Łapa z siedzibą we Wrocławiu. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: rodo[at]widzialnalapa.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem SOZ Widzialna Łapa. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane wyłacznie w celach związanych bezpośrednio ze świadczeniem wolontariatu. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: rodo[at]widzialnalapa.pl. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez SOZ Widzialna Łapa w ramach zawieranych z Tobą umów. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy