Zgłoszenie punktu programu
W tym formularzu można zgłaszać prelekcje, konkursy, turnieje, warsztaty, pokazy i inne punkty programu na jedenastą Zjavę (21-23.02.2020).


Pytania kierujcie na adres: program@ava.waw.pl
Email address *
Imię i nazwisko *
Tych danych będziemy używać tylko do kontaktu z prowadzącym
Your answer
Telefon
Telefon bardzo ułatwi nam kontakt w przypadku koordynowania zmian
Your answer
Prowadzący *
Co mamy wpisać w informatorze? (może być kilka osób, mogą być same ksywki)
Your answer
Organizacja
Czy reprezentujesz jakiś konwent, stowarzyszenie, inną grupę formalną lub nieformalną? Jeśli chcesz, wypełnij to pole, a umieścimy informację na ten temat w informatorze.
Your answer
Tytuł *
Your answer
Opis *
Jak punkt programu ma być opisany na stronie i w informatorze
Your answer
Typ *
Tematyka
Wpisz jedno albo kilka słów kluczowych opisujących tematykę punktu programu (rpg, planszówki, pisarz, książki, filmy, seriale itp.)
Your answer
Czas trwania? *
Uzupełnij inne, jeśli podany czas Ci nie wystarcza (prosimy ograniczyć to do punktów innych niż konkursy i prelekcje, np. warsztatów czy pokazów). Zachęcamy do zgłaszania krótszych (ale większej ilości) prelekcji. Sesje i larpy zgłaszamy przy pomocy dedykowanych formularzy!
Jakie godziny ci odpowiadają? *
Required
Zapotrzebowanie techniczne
Możemy zapewnić rzutniki, komputery, głośniczki - nie możemy zagwarantować zaspokojenia bardziej skomplikowanych potrzeb.
Inne
Jeśli jest coś innego, co chcesz nam przekazać, wpisz to tutaj
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Dane administratora danych osobowych: Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki AVANGARDA, ul. Polna 46D/13, 00-644 Warszawa, KRS 0000272294avangarda@ava.waw.p l Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iod@ava.waw.pl Pytamy o Twoje dane w celu możliwości kontaktowania się z Tobą w przed konwentem oraz w trakcie, w celu ułożenia siatki programu i kontaktu bezpośrednio na wydarzeniu.
Required
Zapisz się na newsletter
Czy chcesz w przyszłości otrzymywać powiadomienia o naszych imprezach i wydarzeniach? Potrzebujemy do tego Twojego adresu e-mail. Zaznaczenie pola oznacza zaakceptowanie poniższego oświadczenia.
Zgoda przyszła
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" (ul. Polna 46D/13, 00-644 Warszawa) w przyszłości. Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu i żądania poprawienia danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe mogą zostać wykorzystane do nawiązania kontaktu przez Stowarzyszenie "Avangarda" podczas organizacji innych imprez. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane odbiorcom. W każdym momencie przysługuje mi prawo do wycofania tej zgody.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Avangarda. Report Abuse