Jauniešu interešu aizstāvības akadēmija III
Biedrība “Creative Minds for Culture” aicina jauniešus un darbā ar jaunatni iesaistītos piedalīties Jauniešu interešu aizstāvības akadēmijā, kas norisināsies Gulbenes novadā, no 5. līdz 8. maijam.
Akadēmijas mērķis ir attīstīt jauniešu interešu aizstāvību vietējā līmenī, sniedzot atbalstu līdzdalības iniciatīvu plānošanā.

Programma:
5.maijs, plkst.15.00-20.00
- Dalībnieku ierašanās norises vietā, iekārtošanās;
- Iepazīšanās ar akadēmijas mērķiem, programmu un pasākuma norisi;
- Dalībnieku savstarpēja iepazīšanās, saliedēšanās un sadarbības veidošanas aktivitātes;
6.maijs, plkst. 8.00-20.00
- Jauniešu līdzdalības meistarklase I;
- Jauniešu līdzdalības meistarklase II;
- Jauniešu interešu aizstāvības meistarklase I;
- Jauniešu interešu aizstāvības meistarklase II;
7.maijs, plkst. 8.00-20.00
- Jauniešu iniciatīvu ideju ģenerēšana;
- Iniciatīvu plāna sagatavošana soli pa solim: vajadzības, mērķis, iesaistītās puses;
- Iniciatīvu plāna sagatavošana soli pa solim: darbības uzdevumi, nepieciešamie resursi;
- Iniciatīvu plāna sagatavošana soli pa solim: uzraudzība un izvērtēšana;
8.maijs, plkst. 8.00-16.00
- Iniciatīvu plānu prezentēšana;
- Iniciatīvu plānu pilnveide, ekspertu un mācību vadītāju konsultācijas;
- Informācija par turpmākajām aktivitātēm;
- Izvērtēšana, dalībnieku došanās mājās.

Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši kopā ar jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes lietu speciālistiem, jauniešu aktivitāšu koordinatoriem un jauniešu interešu aizstāvības konsultantiem no dažādām Latvijas vietām.
Pēc akadēmijas jaunieši kopā ar jaunatnes darbiniekiem un jauniešu interešu aizstāvības konsultantiem īstenos savas līdzdalības iniciatīvas vietējā līmenī, procesā saņemot atbalstu no ekspertiem un mācību vadītājiem.

Visiem dalībniekiem tiks nodrošināta nakšņošana norises vietā un ēdināšana (3 ēdienreizes dienā, kafijas pauzes). Nakšņošanas, ēdināšanas, materiālu un ceļa izdevumi dalībniekiem tiks segti no projekta ”Jauniešu līdzdalības platforma”, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
Akadēmiju vadīs mācību vadītāji no biedrības "Creative Minds for Culture" kopā ar piesaistītajiem ekspertiem no Norvēģijas un Lietuvas projekta partnerorganizācijām. Atsevišķu pasākuma meistarklašu mācību valoda būs angļu valoda. Pēc nepieciešamības procesā tiks nodrošināta tulkošana uz latviešu valodu.

Apstiprinātie dalībnieki norādītajā e-pastā saņems detalizētu informāciju pirms pasākuma.
Informācija saziņai ar pasākuma organizatoriem:
jauniesulidzdaliba@gmail.com; +371 27723995.

Projektu ”Jauniešu līdzdalības platforma” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Projekta mērķis ir sekmēt jauniešu vecumā no 13-30 gadiem informētību un līdzdalību pilsoniskās iniciatīvās Latvijā savu interešu aizstāvībai un iesaistei lēmumu pieņemšanas procesos.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Kontakttālrunis *
E-pasta adrese *
Kontakttālrunis vienam no vecākiem/aizbildņiem: *
Dzīvesvieta (pagasts, novads) *
Pārstāvētās organizācijas nosaukums (biedrība, nodibinājums, iestāde, neformālā jauniešu grupa, jauniešu dome, u.tml.) *
Amats/loma organizācijā *
Vai Jums ir kādas īpašas prasības ēdināšanai?
Lūdzu norādiet, ja Jums ir īpašas prasības attiecībā uz ēdienu, piemēram, alerģija, speciālas diētas u.tml.
Mācību pasākumā var piedalīties personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī - personas ar apliecinājumu (papīra vai digitālā formā) par negatīvu Covid-19 testa rezultātu vai ar sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, ko uzrāda organizatoriem pie reģistrācijas. Lūgums norādīt atbilstošo apliecinājuma veidu. *
Sekosim līdzi situācijai. Mainoties valstī noteiktajiem ierobežojumiem, attiecīgi tiks mazinātas vai paaugstinātas prasības dalībniekiem par dalību pasākumā.
Aizpildot šo pieteikuma formu un nosūtot informāciju, es piekrītu, ka mani personas dati tiks apstrādāti šādam mērķim: pasākuma organizēšana, kas ietver izvērtēšanu un dalībnieku reģistrāciju; apliecinājuma par dalību sagatavošanu un izsniegšanu; personas datu glabāšanu atskaišu un statistikas sagatavošanas mērķiem, kā arī personas datu nodošanu trešajām personām atskaišu sagatavošanai. Datu apstrādes pārzinis: biedrība "Creative Minds for Culture", "Urdziņas", Murjāņi, Sējas pagasts, Saulkrastu novads; tālr. nr. 27723995; e-pasta adrese mindsforculture@gmail.com *
Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Uzņemtie materiāli izglītojošos un informatīvos nolūkos var tikt publicēti biedrības "Creative Minds for Culture" mājas lapā un sociālo tīklu kontos. Piedaloties pasākumā, apmeklētāji un dalībnieki apliecina, ka piekrīt šiem nosacījumiem. *
Vieta papildus informācijai
Ja vēlies norādīt citu būtisku informāciju, kas būtu jāņem vērā pasākuma organizatoriem, lai nodrošinātu Tev atbilstošu vidi pasākuma laikā, lūdzu norādi to šeit.
Projektu ”Jauniešu līdzdalības platforma” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy