Formularz zgłoszeniowy VIII Forum Pacjentów Onkologicznych - DEKADA PACJENTÓW
Termin: 21 marca 2018 r.
Miejsce: Hotel Golden Tulip w Warszawie
Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych serdecznie zaprasza do udziału w VIII Forum Pacjentów Onkologicznych, które odbędzie się tradycyjnie w pierwszy dzień wiosny - 21 marca 2018 r.
Hasłem tegorocznego Forum jest "Dekada Pacjentów".

Forum daje możliwość przedyskutowania problemów i wyzwań, przed którymi stoi polska onkologia w kontekście potrzeb i oczekiwań pacjentów. To także okazja do wymiany doświadczeń i przedstawienia organizacji pacjentów jako ważnego partnera w procesach decyzyjnych, niezmiernie istotnych dla chorych onkologicznie.

Szczegóły wydarzenia będą dostępne na www.pkopo.pl
Zapisz się już dziś! Do zobaczenia!

Imię i nazwisko *
Your answer
Organizacja lub instytucja *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Nocleg (będzie potwierdzany oddzielną korespondencją w późniejszym terminie).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polską Koalicją Pacjentów Onkologicznych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Piękna 28/34 lok. 53, 00-547 Warszawa, dla celów związanych z realizacją VIII Forum Pacjentów Onkologicznych zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/łem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. *
Udział w Forum jest bezpłatny.
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Agenda Forum
Dziękujemy za chęć udziału w Forum. O zakwalifikowaniu zostaną Państwo poinformowani drogą mailową (wciśnij przycisk "prześlij formularz").
Szczegółowe informację na temat działań Koalicji znajdą Państwo na stronie www.pkopo.pl oraz na dedykowanym profilu www.facebook.com/KoalicjaPacjentow/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service