Biznis raňajky 25.10.2019
Biznis raňajky 25.10.2019
Srdečne Vás pozývame na raňajky Kresťanského biznis klubu, ktoré sa uskutočnia v piatok 25.10.2019 od 8:00 do 10:00 hod. v Hoteli Vienna House Easy Bratislava na Galvaniho 28 pri Avione. Našimi hosťami budú manželia Milka a Jozef Tuchyňovci, ktorí podnikajú už takmer 30 rokov a podelia sa s nami o svoje bohaté životné skúsenosti. Budeme sa rozprávať o podnikaní, rodinných vzťahoch a ako prejsť obdobiami, keď sa nedarí. Ich život hovorí o Božej vernosti v podnikaní a ich vzájomnom vzťahu, kedy napriek ľudským nedostatkom, nepriaznivým okolnostiam, bez finančného kapitálu, v korupčnom a beznádejnom prostrední preskákali veľa nástrah, výziev a prekážok. Vďaka Božej milosti a vernosti podnikali od roku 1991 a v minulom roku veľkú časť firmy predali. Príďte sa inšpirovať, ako môže Boh priniesť svetlo tam, kde je tma, ako môže byť podnikanie poslaním a ako s láskou a dôstojnosťou zvládnuť predaj niečoho, čo vám prirástlo k srdcu.

Tešíme sa na Vás!
Poplatky
Cena biznis raňajok pri registrácii vopred je 15 €.
Cena pri registrácii na mieste je 18 €.
Platí sa na mieste v hoteli v hotovosti pri registrácii.
Registrácia v hoteli je od 7:30 do 8:00 hod.
Hotelové parkovisko spoplatnené!
Parkovanie na hotelovom parkovisku je spoplatnené 1 € za každú začatú hodinu (max. 7 € za deň). Pri vstupe na parkovisko je rampa, kde si vezmete parkovací lístok. Pri odchode uhraďte, prosím, parkovné v automate vonku pri vchode do hotela. Ak by ste nemali záujem využiť hotelové parkovisko, bezplatné parkovisko je k dispozícii v nákupnom centre Avion, ktoré je blízko hotela.
Spôsob registrácie a výdaja raňajok v hoteli
1) Keď prídete do hotela, zaregistrujte sa, prosím, pri našom registračnom stolíku a uhraďte v hotovosti poplatok za raňajky.

2) Je potrebné, aby sa pri registrácii každý účastník zapísal do prezenčnej listiny. Registrácia je od 7:30 do 8:00 hod.

3) Následne si môžete ísť zobrať raňajky (teplý a studený bufet: šunku, syry, slaninku, praženicu apod.) do hotelovej reštaurácie, kde sa podávajú raňajky pre hotelových hostí (oproti vchodu hotela). Pri vstupe do hotelovej reštaurácie stojí čašník, ktorému nahlásite, že ste účastník biznis raňajok.

4) Keď si naberiete raňajky, doneste si ich do konferenčnej miestnosti. Raňajky v hotelovej reštaurácii sú k dispozícii od 6:30 do 10:30 hod. a kedykoľvek v tomto čase si môžete prísť jedlo nabrať či doložiť. Nápoje, ovocie a koláče sú k dispozícii priamo v konferenčnej miestnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sa môžete na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme.
Storno poplatky
Zrušiť účasť na raňajkách bez akýchkoľvek storno poplatkov je možné najneskôr do 24.10.2019 do 8:00 hod. V prípade zrušenia účasti po tomto termíne, príp. neúčasti na raňajkách, Vám bude účtovaný 100% storno poplatok z dôvodu objednania záväzného počtu raňajok v hoteli, ktoré je potrebné uhradiť.
Informácie:
Ďalší termín biznis raňajok je v piatok 29.11.2019, hosť: Radim Passer, téma: Biznis a viera.
Termíny raňajok v roku 2020: 24.1., 14.2., 20.3., 24.4., 15.5., 12.6., 25.9., 16.10., 20.11.2020.

Biznis raňajky sú otvorené pre každého, účastníci nemusia byť členmi Kresťanského biznis klubu.
Biznis raňajky slúžia pre networking a spoločenstvo.
Fundraisingové aktivity nie sú dovolené.

Zmena programu vyhradená.
Registračný formulár:
Vyplnením a odoslaním tohto registračného formulára súhlasíte s vyššie uvedenými podmienkami registrácie na biznis raňajky a príslušných storno poplatkov.
Priezvisko a meno: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Fakturačná adresa (uveďte úplnú firemnú alebo súkromnú adresu. V prípade, že ste sa už v minulosti raňajok zúčastnili, a teda máme Vaše údaje, stačí uviesť "podľa poslednej adresy"). *
Your answer
IČO (vypíšte len v prípade fakturácie na firmu):
Your answer
DIČ/DIČ DPH (vypíšte len v prípade fakturácie na firmu):
Your answer
Ďalšie registrované osoby (v prípade, že prihlasujete viac osôb, uveďte ich meno a priezvisko, nestačí uviesť iba počet)
Your answer
Poznámka:
Your answer
Ochrana osobných údajov: Vaše vyššie uvedené údaje budú spracované v súlade so zásadami spracúvania a ochrany osobných údajov (www.krestaniavmeste.sk/osobne-udaje). Vaše osobné údaje nebudú poskytnuté na iné účely.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service