Nuostatų keitimo praktika: pradžia liepos 18 d.
Jūsų vardas. *
Your answer
Jūsų pavardė. *
Your answer
Jūsų el. paštas. *
Your answer
Dar sykį, Jūsų el. paštas. *
Kartais žmonės, rašydami savo el. paštą, suklysta, tuomet nebėra galimybės su jais susisiekti. Daugiau atidumo reiškia, kad susisiekti bus paprasta, todėl prašome pakartoti savo el. paštą dar sykį. :)
Your answer
Jūsų FB profilio nuoroda. *
Your answer
Miestas, kuriame gyvenate. *
Your answer
Ar dalyvavote "Nuostatų keitimo dirbtuvėse" gyvai? *
Kokie Jūsų lūkesčiai praktikai? Kokių pokyčių tikitės per devynias savaites? *
Verta išsiaiškinti, ar Jūsų lūkesčiai realūs. Parašykite 1-2 sakinius, ko siekiate ir tikitės. Primenu, kad Nuostatų keitimo praktika aprėpia mėgstamos veiklos, darbo, uždarbio, įsikainojimo, santaupų ir kitas temas, susijusias su gerove.
Your answer
Suma, kurią skirsite devynių praktikos savaičių užduotims. *
Pasaulyje populiarėja praktika, kai įvairių mokymų dalyviams leidžiama patiems rinktis kainą. Ir tyrimai rodo, kad vertės suvokimas bei įsitraukimas labai stipriai susijęs su žmogaus gebėjimu užsimokėti. Mano pačios patirtis tokia pat abiejose barikadų pusėse: kai susimoku, dirbu, kai gaunu kažką dovanai, žiūriu į tai atsainiai. Deja, teko stebėti begalę žmonių, vietas mano dirbtuvėse gavusių dovanų, ir galiu paliudyti: po seminaro su savimi dirba ir pokyčius susikuria vis tik tie, kurie susimoka patys. Tad susimokėti reikia visų pirma dalyviui. Kiek, šįsyk sprendžiate Jūs. Tai turi būti suma, kuri Jus įpareigotų dirbti. Skirtingi miestai, skirtingos šalys, skirtingi pragyvenimo lygiai, skirtingas poreikis save disciplinuoti - skirtingos ir sumos. Kainos nurodytos eurais.
Mes su Jumis susisieksime. *
Norime užtikrinti, kad su visais užsiregistravusiais bus susisiekta. Prašome būsimų dalyvių dviejų dalykų: vengti registruotis po 2 ir daugiau sykių, taip pat susilaikyti nuo laiškų rašymo prašant asmeninio patvirtinimo, kad jie užregistruoti, ar išankstinės mokėjimo galimybės. To prašome, nes į pirmąsias atviras "Ilzės dirbtuvių" nuotolinės praktikos grupes registravosi gerokai virš 1000 žmonių ir dalis jų nekantraudami rašė asmeniškai. Ar mūsų prašymas palūkėti, kol susisieksime, yra suprantamas?
Tai svarbu *
Nuostatų keitimo praktika nėra individualios terapijos alternatyva. Čia nėra galimybės konsultuotis asmeniškai. Čia nereikia siųsti grįžtamojo ryšio ar kitaip "atsiskaityti" už praėjusią savaitę. Dalyviai el. paštu gauna instrukcijas ir priemones savarankiškam darbui, kiekvienas dirba jam priimtinu intensyvumu.
Tai svarbu, nr. 2 *
Į šią nuotolinę praktiką galima registruotis tik pačiai / pačiam. Galimybės registruoti kitus asmenis ir dovanoti šią praktiką kitiems asmenims nėra.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service